Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah no azt nem tudom kicsoda
Pici, én péntek óta csak várlak ám....
nem a másik szülinapos vagyok én, hanem a másik F. R. monogramos..
Komolyan?
Nem is tudtam! Hát akkor így utólag BOLDOG SZÜLINAPOT Zseby baba!
jajh,ne mondj ilyet mert következő Löföpö korizásunk alkalmával kedves topik/elme/betegtársaim ellenőrzni fogják hogy puncim van-é-e csaje.há more.ez kell csinyányie?nem tom /jerry/ mi lesz evvel az esernyőtarással,mert lehet hogy ki fogunk fulladni a büfémarathon-on miután az aranycsapat lelkes vezírhím tagjai összevissza puszizkodtak engem .de nem baj majd fákiláki skótszoknyacsináló és konyhatündér barátom no meg Predator üzifalgyilkos testvérem bevédi a seggem mertkülönben nem lesz ringfánk többésose Pred!merugyehogy ugye?
De Én azt hittem , hogy azaz Enyém

vagy nem ?
Szija Aya!
A képeid közt megtaláltam imádott kék R6-omat
Crazy!
Ne viccelj, ez a tpoic nélküled semmit nem ér
És mi nem verünk meg senkit, az másnak a stílusa
Esernyőtartást meg nagyon is komolyan vesszük:)))))
Szóval ne tessék lelépni.........
én mondom ezt saját magamról, nem vok álszent.. ..ilyen szempontból nem árulok zsákbamacskát, mégis mindig érhetnek meglepetések..
rájöttem mire megy ki ...
vajh mé mondják ezt oly sokan?
Én megtaláltam ...
Méghogy alacsony a jóságszint ...:-) Nem inkább a rosszaságszint magas?
jah.iwiw.vágom már.igazad van.adjak allrundernek képet? csak hogy nyugodtan aludjon
a meglesésen..
én régen nem voltam sportmotoron, én csak most lettem zöldfülü motoros hol is?
a segíccségen vagy a módján?
te már túlvagy azon..
én nem találom a modját segitenél.?
ez most hogy jön ide? ..egyébként régebben voltak fent képek, akit érdekelt, az megnézte... ..aki meg most akar "meglesni", az úgyis megtalálja a módját..
Esernyőtartogatási eligérkezés nélkülem lehetetlen ,ugyanis én hozom az esernyket.Van rózsaszín meg kík.oszt aki itt veszekszik a köridőkön meg a többi "férfias"dolgon az alsógatyában ,beindító cicis lányok körében fog vigyázban állni az esernyővel.-a második körig. na megyek innen én is mielőtt kisdelfinék pofánvágnak az illetéktelen BEHATOLÁSom miatt
ugyse láttunk még rólad képet pedig nem bánnánk
..természetesen te.. (a másik meg én )
Óóóó nem is tom kinél buheráltuk össze, mert az én gépem bibis meg makacs mint egy öszvér és nem kér a feltöltésből
Szép jó estét a Gyönyörű Hölgyeknek!
Na ne tessék itt vitatkozni, milyen dolog ez.....ejnye ejnye!
ÉS még mindig a Motorozó NŐK topikban vagyunk!