Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg már meg sem lepődöm ezen,csak legyintek....
én rendezek
na jó mondjuk gondolom, hogy a lányok akarják rendezni is meg főszerepelni is... akó mondjuk statiszta még lehetek esetleg van jó balaklavám
Nem kell egy operatőr? Én is akarok röhögni... Legfeljebb kicsit billegni fog a kamera...
Gratulálok!
Én meg beértem...
akkor meg teljesen felesleges felhivni ra a figyelmuket, hogy ezt most komolyan gondoltuk
szerintem már most se nagyon botránkoznak meg rajta...
remeltem, hogy igy lesz
akkor legalabb barmikor viselkedhetunk elmehaborodott modjara sot! az lesz a furcsa, ha majd nem igy viselkedunk
ugye sejted, hogy ezzel az egy mondatoddal egy életre elástuk magunkat...
amikor kitaláltaaaa? várd meg, amikor fel is veszi... ...akkor fog csak igazán térdelni a vihogástól...
nem is tudom ki mennyire rohogott, amikor kitalalta a bormaszkos videokeszitest...
mondjuk, ha kevésbé röhögnél, jobban érezném magam...
na de holgyem!
kuss
csak nehogy elfelejtsek leszallni
simán... ...még a mozgólépcsőn is utaztatlak kicsit...
te leszel az ejszakai or
azert viszel majd egy kort
ki mondta, hogy kijöttem? úgy megtetszett, itt fogok lakni...
na de melyik megallonal jottel ki a lyukbol
meg, azzal jöttem és tök jóóóóóóó
megtalaltad a negyes metrot
én is
hazaerteeeeeem
Az első 3 sor mindenféle tagolás nélkül egyszerűen zseniális... Zavarás megbocsájtva, de többet légyszi ne, mert az egész fórumot mindenféle reklámokkal meg linkekkel fosod össze... Elárulom: a kutya se nézi meg. Pá...
Sziasztok bocs a zavarásért van egy oldalunk ami szerintem nem is olyan rossz minden motorozzással kapcsolatos dolog megtalálható egy helyen van motoros történelem menünkMotoros-Történelem
Vannak motor tesztjeink minden nap újTesztek
Továbbá motoros hírek,filmek,szórakozóhelyek,idézetek stb.
Van adás-vétel menünk is Adás-Vétel
ha eladni akarsz vagy venni küldj egy üzenetet és mi kirakjuk hírdetésedet.
Aktuális:GARÁZS kiadó! Győrben Keressük 3. emberünket aki betársulna a garázsba! Győr Ikva u. Fűtött 3000Ft/hó horvath.krisztian@gmail.com

És persze még sok minden más is ,szerintem érdemes benézni.
Logónk
na haaaat iiiigy mar nem is vagyok ehes
a szomszed keruletbe es most indulok haza es malackodok kicsit, jok legyetek, amig a masik vegerol be nem jeletkezem
paaaaa paaaaa