Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont!
Én sem vagyok éppen hájas...




Mikor nézhetem meg?
Mé me nem engedem h homokozz
Joejszakat Hölgyeim!
Minden posztnak van egy ideális testalkata. Ezért szokták a toborzásokban írni a csapatok, hogy légy akármekkora, gyere és találunk neked egy posztot. Minden pozícióban egy kicsit másféle képességekre van szükség.
Én csak 179/75 kg De Az szín tiszta izom...
Áruló
Én meg 178cm és 100kg!Mehetek?
Ez így,nem teljessen igaz,mert én abszolút heteró vagyok,papirok igazolják!
Hmmmmm,nem is tudom kijött belém majdnem a Shell kútnál,úgy elbambúlt!
Én 182 cm magas vagyok és 95 kg.
ooooo, hat akkor az meg odebb van
akkor saaaajnos a teveben kell neznem a nagydarab pasikat
hmm...engem érdekel mekkorának kell lenni, hogy edzhess
Akkor ott nem csak az ujja tört el....
Még a GSR 600ban délután.
Miért félsz tőlem,mit mondtam?
na lelépek tvzni. Sziasztok
Nem... Tornateremben most nem felszereléses edzéseket tartunk. Csak futás, erőnlét. lassan itt téli pihenő, aztán majd januártól újra ki a fűre, fel a sisak, vállvédő és gyihéé...
ki a replika motoros?
majd én elmesélem: Syrus motorjáért mentünk, Paksra mentem érte, Papkesziig mentünk, és a kapaszkodót fogta. A kykee csak kvetítette rá a vágyait
Bekóstolt? Csak próbálkozott, de úgy kiosztottad, hogy egyből lelépett... ráadásul azóta félve szólok hozzád...
nem lesz kicsi nektek egy altalanos iskola?
Az lehet,de a GSRnek magas a fara és mély az ülése!De az ráugrásom közbe vette észre és mikor már a földön voltunk akkor végig tappert! Nem ellenkeztem és fel sem jelentettem
A Győr a div I-ben játszik. Jövőre még biztos nem játszunk. Egyébként, és ezt nem bántásképpen mondom, az ő játékuk pont olyan mint az NFL-ben a Chicago. Praktikus, eredményes, de nem látványos. Emiatt eléggé megosztják a magyar amifoci köröket, de nincs mese, kétszeres magyar bajnokok.