Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááááát,nekem egyszer jól jött....nagyon.
Zseby?
max. diós guba, a jövőbelit meg nem adom zálogba cascom nekem se lesz, kész rablás, sok kapzsi köcsög
Bocs akiket kihagytam...pl polo....más nem jut eszembe...
nekedis jó éjt
Ha van elég gubád.....vezetheted! Cascom nincs....
Éjt!
Oké,kéne egy naaaagy szezonnyitó sok itteni arccal. 1 egész napos gurulás....
Na én elteszem magam holnapra!mindenkinek jó éjt!
egy közös gurigát, de nem vezetem más motorosember gépét...
Most van egy gs-e,de amúgy én vagyok inkább motoros a családban.Na meg a gyerkőc.A férjemnek nincs rá ideje mert külföldön dolgozik.De a tavasszal valami nagyobb mocit szeretne.Vagy hayát ő is.
émmeg úgy jártam, hogy kibomlott lent a kuplung forgónál a bowden és 3 szál tartotta... aznap
nagyon keveset váltottam kuplunggal a szerelőig...
Már szét van szedve,de tavasszal összehozhatjuk.
oké, mikor próbálhatom?
Ő is motorol?
Próbálnád behúzni a kuplungot a TL-en.....most cserélek bowdent,hátha....
Kicsit állat kemény volt.
szott idegesítő és fájdalmas tud lenni, mikor 473-szor kell kuplungolni két megálló között... popeye hozzám képest egy hableány
Főleg hogy hayával.
Az én férjem nagyon büszke rám hogy motorozom.
Én eddig is láttam,sosem szóltam le őket,eszembe se jutott,sőt....tetszik.
Na látod!
Én is a kormányvégsúlyon egyensúlyozok,ha tökölni kell.
Nem tagadom,örömmel lesném minden kivánságát egy férfiembernek itthon,ha lenne.Csak főznék neki reggeltől estig...na majd 14.-től
na jó,nem megy nekem a csajok fikázása.....

Minden tiszteletem a motoros csajoké.Párat láttam motorozni,pl Ancsa,Borsó,Gemini....(csak az ABC miatt ez a sorrend) és nagyon-nagyon ügyesek. Pár palit simán körbemotoroznának.
Viszont motoroztam olyanokkal,akik miatt félreálltam és visszafordultam,mert nem éreztem magam biztonságban velük. (és ők pasik voltak)
aztat ismerem, mindig ki akartam szélesíteni a kormányt totyogás közben, de csak
a tenyerembe vájt csutkalenyomat jöt össze. sajna nem vagyok egy keskeny embör, de legfeljebb
2 kilóval menek a körúton a kocsik között