Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor gyere és segíts a melóban kicsit
Ahol nem látsz ott is ott vagyok
nem úgy, fizikailag virtuálisan
hát azt, hogy ebben a kérdésben otthon legyek inkább szivesen kihagytam volna az életemből
jaja, szerelőbácsi nézze meg... ha kell okos ügyes márkafüggetlen, tudok ajánlani...és
még el is megy a gépért...
Te mindenhol ott vagy?
Nekem hasonló gonddal be volt égve a 3. hengerben a kipufogószelep....az viszont szerelős mutatvány. Indítómotor tekert de be se húzott... világított ott minden mint a karácsonyfán de meg se nyekkent.
Köszi K.István, de az az igazság egy fél éve van nálam a moci és nem volt még semmi baja( sajna nincs szerszámom).2005-ös a gép kevés kilóméter.
Az öninditóra nem is reagál az ülés alatt berreget,de már aszt sem csinálja, a kijelző villog.
ja, este Szentetndre közepén 200 ember előtt remélem nem sejtették

karbi eldugult? benzincsap OFF? indító teker?
Hello!

Mielött zsebpénzedet a szerelőknek adományoznád , érdemes feltankolnod a gépet és egy próbát tenni. Ha ugyanis rángatva állt meg és nem mint a szög, akkor inkább az üzemanyag rendszerben van a dugulás. Talán egy kis "lekvár" a csapban, vagy karburátorban. És esetleg még a elkoszosodott légszűrre hajaz a probléma. Mondanám ha nem állt volna meg minden henger , de nem tom mennyi van ebben a "boszorkány seprűben" akkor még azt is kizárhatnánk, karbi , vagy benzincsap.
Bár nem tom mennyire szoktad babrálni motort...

Üdv.
István
vicces, de nem ez a probléma.
nem degradálásképp, de én is jártam úgy, hogy véletlenül indítás
előtt bekapcsoltam egy véletlen mozdulattal a vészleállítót, úgy hogy nem vettem észre. pánik, minden, aztán egy haver odajött és RUN-ra kapcsolta
Helló!

Félig van a tank.
A világitás is rendben van.
Mentem vele vagy 80-al és elkezdett rángatni és leált azóta nem indul.
Egy Honda nem áll meg csak úgy!
Benzin, akksi rendben?
Sziasztok!

Megállt a mocim.
Tud valaki Budapesten egy jó Honda szervizt?
áááá, csak próbálom kiheverni a képeidet...
Nem mondod, hogy hiányzunk...
Lehet, hogy elűztem mindenkit még a gép elől is vagy csak mindenki motorozik
Naaaaa, hova tűntetek?
Így pont a lányokat űzzük el innen, pedig itt mi csak "vendégek" vagyunk... nem mondják, de így van. Addig ok, hogy hozzászólunk valamihez, de.... Már szerintem....
Mzgaba... neked hány giga öreglány fotód van még?
+n
Te jó ég... még mindig van raktáro? ? ?
Rémálmaim voltak...
Madárcsicsergéses napsütötte jóreggelt Micsoda éjszaka volt
Erre este már nem akartam reagálni, különben sose hagyod abba...