Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KÖSZÖNÖM
zx7R 96-tól 6"-os felnivel lett kiadva egészen 2002-ig. a zx9 zxr 750 felnije 5.5", így lehetett variálni hogy ki hová milyen felnit rakott be. ha neked az van akkor valami nem kerek vele kapcsolatban, lehet kicserélték vagy ezt tudták bele tenni valamilyen okból. pl most legóztuk ki hogy a zx9R 96 tól mintára ugyan azt a hátsó lengővillát kapta mint a zx7R . de pár mm -el az hosszabb mint a 7 es tesójé, tehát ha valaki tengelytávot akar csökkenteni a B3-B4 zx9- en akkor könnyen megteheti egy villa cserével.
ez egy nagyon jól karbantartott fék volt, kb 2-3 előző betét fékporát mostam le róla, a dugattyúkat 5 bar levegő sem tolta ki, patent fogóval tudtam kiszedni őket. tisztítás után jó lett a nyomáspont de az eredeti nyergekkel lett még jobb.
üdv! a porvédő hiánya okoz gondot, mert a szennyeződéseket nem a porvédő fogja megfogni, semlegesíteni - + a víz és a só lé- hanem a karmantyú aminek a nem az a feladata. pálya motornál ami nagyon keveset fut és elméletileg többször van jobban átvizsgálva a nagyobb igénybevétel + biztonság miatt ott elhagyhatod, de jóval nagyobb karbantartás kell hozzá hogy a karmantyúhoz bejutott szennyeződést eltávolítsd.

hidraulika szaküzletben nem kapsz ilyen tömítést, ezek egyedi darabok, a tömítéstechnika nem alkalmaz ilyen méreteket. próbáltam már legyártatni őket, sikerült is sima porvédőt gyártatni de a belső élt nem tudják bele gyártani.

most újítottam fel 2 db féknyerget olyan jó állapotú féknyereg gumi alkatrészeivel, amik más okból használhatatlanok lettek. felszerelésük után lett elfogadható nyomáspontja az első féknek, de egy eredeti bontott nyereg felszerelése után jobb és erősebb nyomáspontja lett az első féknek. hogy mi a titok még nem jöttem rá, de volt olyan kereskedő aki vissza rakatta az eredeti gumi karmantyúkat és porvédőket mert az utángyártottak nem adnak megfelelő fékerőt.

ennyit hallottam és próbáltam ki. én a bontott fék gumi szettet is bátran belerakom a sajátomba mert tudom hogy jó. a porvédők évi többszöri karbantartást igényelnek, aki elodázza az meg vesz egy új szettet.
Sose néztem mi van a felnibe írva, de 6 collosnak kell lenni a gyári méretnek. 5,5 collra 180-as gumi való a 7-es meg 190-essel lett kiadva.
Azokra a motorokra szereltek ilyet, amelyikre nem kértek oldaltámaszt, mert ilyen szélességgel megállt anélkül is
Azt szeretném kérdezni, ha a porvédőket nem rakjuk vissza, okoz valami gondot? ZX7R amiről beszélek és kifordultak a porvédők, vagy hidraulika szaküzletben is lehet pótolni ezeket a karmantyúkat/porvédőket?

+1 kérdés 6collos ZX7R hátsó kerék volt valamelyik évjáratban? (árulnak egyet, és váltig állítják, hogy 7R-ben volt gyárilag, enyém 99-es, de 5,5collos)
Ez aranyapám olyan mint az OLdSpice! Bizonyíték nem ígéret!
ugy volt hogy ma jönnek haza,de még van valami gyuladás Milánkában,szemegyuladt mert zavaros volt a magzatviz,köszönhetően a drága doktorbácsinak hogy rohadna meg............ugyhogy még 5 nap gyuladás csökkentőskura
és ez szuzukihoz képest megbízható?
Csak 2 hét, a 100%-k a tápízbű hogy rohadná meg

Na végre erre vártam, hogy kimondjá valami időpontot te divatcigány
Mostmá aszt is leszarom, ha megint visszamondod én ott leszek ha köll hanem
Az család mit keres a kórházba
Mé nem viszed őket egy regisztrációs gyűjtőpontra ott sokkal jobb az ellátás mint a kórházban a napi három félszelet kenyér egésznapra reggelire egy minivaj egy szelet dzsuvaszalámival ebédre mindíg ugyanaz az ízetlen kalóriamentes ződségleves másodikfélének valami tészta azért heti egyszer hús is, vacsorára meg egy májkrémkonzerv. Majdnem elfelejtettem a cukrozatlan ízetlen teát ami legalább forró, hogy meg ne lehessen inni, meg heti kétszer a tejeskávé vagy kakakó
Röszkén ehhez képest terűj-terűj asztalkám van Bár ez is attól függ melyik hírcsatornát nézed
Ez ám a baráti meghívó
na ide figyelj te szemüveges kis geci még a gyermek és az asszony is a kórházban,ez a hétvége semjó mert karcsi végig tele van,neki az jó..........ugyhogy az időpont 18-19-20 aki jön jön,aki nem nem...........ne rijál mint ahogy szoktál,irjál magadnak tápénzet és engedd el magad ugy is 100%-os az első hónap táppénz,ne sajnáld magadtól
Egy ocó K4 1000. Nem keveset futott.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
te jó isten milyen tályog leledzik azon a fesszabályzón
Ha szekinek nincs, akkor van egy utángyártottam két kulccsal, ha érdekel, alig használt, teljesen okés, jól működik. Egyik kábelét vissza kell forrasztani a csatinál, de amúgy rendben van.
Sziasztok Szeki van e gyújtás kapcsolód 2003 as zx9r hez lehet azért szarakszik a napi számlálom ha leveszem a gyújtást nem kapja meg az állandó tápot akkuról. vélemény ?
98-99 C modell feszültség szabályzói kezdenek elgyengülni.
Helyesbítés: 09.06 helyett 09.03 az elhintés időpontja
1
Most olvasom azért próbálsz mindent megtenni, hogy ne legyünk túl sokan
A múlthéten elhinted ezt a hétvégét(09.06)
Erre lemondom a hétvégi programom

Majd miután kiderül, hogy a faszom rabócs ringed elcsúszik egy hetet /ahol egyébként csak statiszta vagy/(09.06-án) azt mered írni, hogy ez a hétvége nem jó mert a karesz egész októberig foglalt.
Majd rádírok, hogy most már döntsél valamit ezzel kapcsolatban, mert itt a többségnek nem annyira mindegy mikor szelje át panyoláig hosszába eszt a kibaszott országot
Asztán rájössz hogy mégsem akarod az utolsó pályanapon összetörni eladás előtt azt a rakás fost és nem általkodod azt írni/persze miután én már visszaszerveztem a lemondott hétvégém/, hogy lehet, hogy mégis ez a hétvége, ami máma kedden derül ki
3 AZAZ HÁROM nappal a buli kezdete előtt
Nos ha most lesz én nem biztos, hogy tudok menni
Vagy a inkább a lányát