Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"réti néger" helyesen
Egyet kell értsek Pipivel, tényleg divatcigány vagy Ha ez bántó, akkor nevezhetünk réti embernek is, mivel árnyék híjján megkapott a nap rendesen


De hát siettél
Teljes mértékben.
nem is baj az,az összes kókányt oda vették fel javitani te voltál rá pont az élő tanu,hogy a visszahivásos fékmunkahenger cserénél mit dolgoztak nekem a fékkel a gázbovdenekkel éshogy adták vissza...........ha nem siedtem volna anyira,1-2 ort behorpasztottam volna........és a hab a tortán,hogy nem 1-2 motor javitás szervizelés után nállam kötött ki az ottan javitott motor
Ott a verzió szám 1.1
Ez csak fércmunka Nincs még tükör sem, mivel a felfogatása hiánycikk volt, azóta Hans Regenkurtal megbótultam Ami a jóság, hogy maradt mind a gáz és kuplungbowden valamint a fékcsővet sem kellett mókulni
csütörtök este végleg bezárt -felmondtak- a nyiregyházi CARMO suzukisoknak. ott jártamkor pont egy burgonyás -burgman 400- ügyfél jött vissza reklamálni hogy mikor még rossz volt a motorja -ette az olajat- akkor még jó volt az ülést tartó teleszkóp , viszont mikor vissza kapta akkor már nem evett a motorja olajat - 100 000 ft- de hirtelen az ülést tartó teleszkóp is tönkre ment.

érdekes

+ legalább 3 gixer ált letekert kupakú üres féktartállyal a műhelyben
markolatok nem szimetrikusak
jaja,még vasárnapis...........gyere ki,még mindig ott vagyok
Transzformésön 1.1
Ha már ezek a csutkák is kicsik voltak........
Csákány!

Kormányhekkelésből visszamaradt cuccok eladók, ZX-9R ZX900E (C? F).
Fejidomkonzol, tükörtartó abszolút zsear, teljesen gyáriak, no sérülés. Kormány csutakok egyike heftölt a tetején, de 9 évet lehúzott mindenféle probléma nélkül.
Árak: Fejidomtartó: 15 Tükörtartó: 10 Csutkák: 25

Dícsértessék!
holnap meló?
rendszámtartók eladók.
leo vince ovál foglalkozást igényel, kis horpi, 20 000 ft, slip on.
zx9 fabri 00- új plexi eladó. 14 000 ft.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Végleges a döntés..
Lehet adigra kint lesz a lefejezős barátom.........az ha kezelésbe veszi,bármit aláir
vannak tervek azé