Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe ugye mondtam én
az Armandón és a Nintendón gondolkoztam sokáig de maradt a Bartha Milán
Te Bogyesz! Tudom, hogy a vér megkövetelné, de nehogy ilyen Mário vagy Leonszio nevet adjatok neki
Gratula! Jó egészséget, hosszú boldog életet a picinek!
köszönyük szépen mindenkinek
Gratulálok Nektek ! Jó egészséget a picinek !
Gratulálok. Sok egeszseget kìvánok mindötöknek!
mondom vazze,,csak emlegetni kell..Gratula!
Megvan a kisbogyó,,,majd csak előkerül az apja is,,,,
itt vagyok és itt a kis démon is 2,80deka és 51 centi,császárral született,jól vannak,
Gratulánék neki ha feldugná ide a képét
Gyááá meg van a motoros utanpotlàs!
fiúúúúúúúú













letttt
Hali.
Vállalsz ilyen szervizeket,vagy ez csak valami cimbidé?
oszt fiú lesz e vagy lány vagy mindkettő egyszerre?
Ez a hétvége vagy a következő a panyolai berúgós napok?
már kórházban van zsuska, csak le van kapcsolva a vellany szülőszobán mert ha az ördögök meglátják a fényt akkor lesz bogyesznek rossz. a hírek 1 ről szóltak, de jön a meglepi
menni kéne mán bogyeszhez de hát hezitálnak ezzel a gyerekszüléssel vagy egyenes le is tagadják
Pedig sok irigye van a huhukisoknak Főleg a kamahakisok

Más:
Megdöbbenve nézem, ahogy ez az embertömeg rohanva száll fel a németországba tartó transzport vonatokra Engem nagyon emlékeztet ez a történelemből tanultakra
Kísértetiesen hasonlít arra amikor a "végső megoldás" jegyében szállították az embereket többnyire németország felé is. Most már tudom miért mondják mindég, hogy a történelem ismétli önmagát Európa megint csak a végső megoldást keresi Ha ezek a buta migránsok tudnának olvasni nem a vonatra ugrálnának fel, hanem hanyat homlok menekülnének még a közeléből is.
Várom már mikor rakják ki a menetrend táblát a vonatok oldalára:
DACHAU,BUCHENWALD,BADEN-BADEN. Annyi változás történ azóta, hogy nem gözpamacsot eregető csühüvonattal mennek és nem is kell fizetni ezért egy plussz embert, hogy indítsa a transzportokat. Németország csak nyer Eichmann úr fizetését megsporólják és az IG farben vagy lehet ma már BASF megint nagy mennyiségben tud értékesíteni cyklon-b-t.
hogy vagy faszikám elmennék egy pecádra de már nem merek elindulni még a kapun kívülre sem ezzel a huhukival mert nem tudom mikor indul be újra. tekerni teker de semmi más eddig többet szereltem mint a kawát pedig az egy karburátoros geci a régmúltból.
ha ennyiszer kellene gyertyát cserélnem a kawába már felgyújtottam volna, a huhukinak sem sokk kel hogy ne bele hanem rá tankoljak és gyufa
1
Ja az az csak nem jutott eszembbe a cégnév
Akko a facén el van írva me mára írja!
majd holnap zsolti