Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szicsó az álllllllllllat
Oroszba téleg csodálatos emberek vannak Szeki ez ugy nézki veled akarja megtalálni a szerelmet
biztos baszni akanra pézé
sokáig kisuj történetébe be írta magát tegnap előtt jártam arra némi gumi nyom még látszik
Hi, my name is Elena.

I live in Ekaterinburg (Russia) and have a dream like many other girls – I want to find my love and live a wonderful life together!

You can find my profile here

ma ezt kaptam..................
halod,40 gumiig
gondoltam hogy valami ilyesmi volt........Pipivel csak vicceltem,tudod hogy nem engedi az anyukája sehova,főleg meg most,hogy meg született a kisöccse
nem voltam ott de azt meddig küldhették
nono
ez nem így volt
ép andris komám játszot a fedet mendencében a nagyszinpadon anyira be vadult a buli hogy uttána hatba tltáson forgatuk a bórdót a medence előtt a viakoloron és meg jelentek a bisztibójszok azóta minden évbe ki volt ragasztva ! de a srad az kemény volt kb egy este alatt 40 gumi puki volt !

amúgy a fiúk másnap lelkesek voltak flex meg drótkorongal takarítoták másnap a viakolort hogy egyem is meg őket sajnálom hogy nem ágy át húzott karikát csináltam nekik
rákérdezek........PIPI?
váhá atis !

remélem a ne medmexelj a viakoloron felirat tudjátok ki miatt van
nagyoooooooon gyilkoooooooooos a sraaaaaaaaaad
én nekem semi bajom vele.....lehet hogy már komolyodott
hadjuk nem csodálom hogy el adta a cbr-t biztos nem bírta már az arcát
ösmered a Dömét?
uuuuuuu Középső kép Véder,vagy Prézli........utólsón meg az ellenséged,mely látványnak tudom hogy örülsz Szeki
motoral nincs gond csak a volt gazdájával
én ki töröltem a Pipis képeket,mert tudod hogy fulos gépem van,de mikor rá katintottam egy Pipi képre,azonnal lefagyott
mé? nem emlékszel rá a panyolai bulin? azóta ilyen lett a cibere
mna nézz a képre, ennél csak értelmesebb kiállású kiscsillag születhetett. vagy ki tudja, mi kerülhetett a fiolába ott a zárt szobában....... pöstön.
meg könyebültem