Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek fasza karácsonyt.
Ha kinézek az ablakon ugyan ezt látom sokkal kevesebb felhővel az égen és kicsit más fajta fákkal és szomszéddal.
Köszönöm a tartalmas és részletes program ismertetést de valahogy ilyesmire tippeltem én is max a sorrend nem stimmel.
1.Jó napot.
Boldog Karácsonyt Elvtársak!
Boldog karácsonyt ninjákok :)
Boldog Karácsonyt!
Reggelt itt ilyen az idö
pipi nem a fazi meg lengyel nevéből kel ki indulni mi jobban támogatjuk a kultúr programokat ezután persze jöhet némi italozás de csak mértékel
Èrkezès ebéd Török fürdő hab -olaj-iszap maszázs aztán borkostolás biliárd kizárólag ingben alvás reggeli aztán valamelyik fürdő ès. Indulás haza
Ide zártak Csillát egèsz nyáron leonszio úr
nem bírta az acélváz
Sajnos nekem még nem sikerült eljutni de a programot attól függetlenül le tudom írni én is
A résztvevők neve kb. mutatja a színvonalat is: fazi, lengyusz, csimbi, mixi Ebből túl tartalmas program nem szokott kisülni ivás reggeltől estig és estétől reggelig
Ha őszintén magamba nézek és az én nevem is a listán szerepelne asszem a program nem módosulna jelentősen
A tegnapi vihar át rendezte a nyaralót.
Kérek 1 részletes programot.
1.estét motorosok itt a tavasz és olcsó a benzin tessék gurulni.
Na mi ez a nagy eltünés
szeva kék jöttök egerbe ?
Szerencsés lesz a gyerek hiszen az anyára hasonlít sok boldogságot és egészséget kívánunk. Ja a nem alvás legalább most te is érzed milyen amikor más aludna te meg részegen ugatod a holdat valamelyik bulin.
Oké Lackó! Csak legyen fűtött az udvar
a 9mm-től ez is le fekszik