Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neeeeem tudom......Faszbukon árulták,Gergely Sanyi......nem hiszem hogy komoly pénzt kérnek érte......külföldi papiros,de nem helyezhető forgalomba...........amugy csak poénak szántam
fel kell cuccolni tábla rá és Gyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,vagy ellenőrzi a rendőr?
olvass bele a TL 1000 fórumba
A tl1000r az jó motor skacok ?
miért ezért mennyit kérnek ?
Ebben vélek valami igazságot felfedezi.
melege volt hogy nincs rajta kabat
vagy nem publikus a tortenet
mna Canáry,ebből egész lesz ha törik,ha marad
vedd meg bogyesz
valaminek a fele meg mindig tobb mint semmibol az egesz
Almát a körtével hasonlítasz. Míg 10 robogóból 6-7 darab nem legálisan vesz részt forgalomban (értsd, nagyobb mint amit rendszám nélkül lehetne használni) addig a nagymotoroknál (most az erdőben használt endúrokat ne nézzük...) ez az arány összehasonlíthatatlanul alacsonyabb. Szerintem jó ha 100-ra jut 2-3 darab. Nem éri meg ezzel vesződni, mert kevés ilyen fojtott gép van. Max a supermotoknál lehetne kutakodni kicsit, de az sem nagy ügy...
Jo ez ìgy!
akko ne vegyem meg ezt?és ne pakoljam rá a 750 cucait?
Ha van kicsi pad. Lesz vagy van nagy pad is. Hidd el csak idő kérdése. Mar a 50/125 ös motorokat kiìrtottàk. Rà szàlnak itt majd a nagyobb motorokra is...
Jó, legyen ennyi.
Neked 4000 km
Nem volt vita. Az SV-t nem fogják feltenni rá, mert ez egy kicsi pad robogókhoz.
Ráadásul a 25 kW-os papírt nem lehet csak "úgy szerezni". De mivel volt belőle hivatalosan olyan változat, és ha az adott típus úgy jött be az országba akkor megkapja azt a 25 kW-os papírt. Az h suttyomban mögötte már nem annyi lóerő, azzal nagyon kicsi az esély megbukni, mert megbontás vagy mérés nélkül nem látszik, bármennyire is hozzáértő a rendőr...
Legfőkép ami szétmegy benne!
motort
hat sajnos ez is hozza tartozik a 10es alomhoz
de mindegyiknek van koltsege,meg kell talani a kozeputat
hova
tényleg sok fura ember írkál ide-oda
nézem a kommenteket itt sportmotor oldalon. De nem értem mi is lehet mérvadó.
na hol?
elég hosszan irkáltál a H2R-el kapcsolatban