Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Használtan vettem, Sebimoto a márkája. Neten csekkolhatod, van webshopja. Minden idom + ülés alá undertray idom, extra ülés, MRA bubis plexi, gyorszárak. Kb. féláron vettem a friccektől. Ráadásul kék, ami nekem kell, és hibátlan, nincs törve, javítva, párszor használhatták. Olcsóbb lett volna idén ebben eltaknyolni...hiába, az ember ilyenkor tanul. Még a hurcolását kell megoldani de már erre is vannak terveim. Majd ha összelapátoltam télen akkor lövök fel fotót. Még kell gumit is vennem...de azért a Metzeler utcait megtartom, e pedig azért még pénzt is lehetne kérni olyan jó állapotban van, pedig van benne jó pár pályakör.
Én is gondoltam rá hogy pályázom de nem tudom kihagyni a túrákat sem.milyen pálya idomot vettél?
Apropó, Pesten meg a fos utak, mindenhol kamera, azt nézik hol vehetnek le 50K-ra egy kanyarért stb...7 km-re dolgozom, bringával vagy robogóval teljesíthető táv, néha pedig BKV, ha jól esik sétálgatni. Ennyire elő sem veszem a motort. Ha meg megyünk valahova többen akkor úgyis autó, mer tuti pakolni kell vagy hozni-vinni valamit. És veszélyes is, kurva sok az idióta, nem lehet húzni neki itt a közelben sehol.
Mindkettő. Nekem nem okoz élvezetet elmenni A-ból B-be, általában unom, azt várom mikor érek oda. Nem járok találkozókra sem, nagyon ritka, hogy elmegyek gurulgatni valakivel, céltalanul meg nem megyek sehova. Egyedül a pályán csurog az adrenalin a fülemen, szóval inkább annak hódolok a jövőben.
Meg untad a közutat vagy veszélyesnek tartod?
Na, srácok, nekem ez az uccsó szezonom közúton. Megjött a komplett pályaidom (+ülés+plexi), jövőre rendszám le, slick fel és csókolom.
a pályázás, pályázás, pályázás.......................
Túraplexi,,,,na és akkor?nem szaggassa le a szél a fejed még 160-170 se..
ha ez 550 akkor a zűd 9 ajándék annyiért. pláne hogy írta :anyagi ok. 500
Te jó isten milyen Tututurás plexi van ezen ? jó ,hogy nem ablak üveget tettek rás ,de má nem azé.
menő járgány orrán száján folyt az olaj mikkor el adtak ! meg 2 havonta főldhöz volt baszva
szomszéd falud
vissza tért a szomszéd falu beli 9-es
nem, az is helyi rájder és már E-s 9-e van. övé volt a B de be fiatalított.
ez az alfás fiué?Robesz?
a cimbora volt motorja. zrx 1100-ast venne helyette.
kispara: figyeld az eladód jelzését.pénz hiány miatt eladóvá vált.......... tessék kész picsa meleg málé 500 e ft ért a tied. vigyed.
haza se mentem gyarmaton a hondás cimbinél felraktam hazáig teszteltem nem álltam fejre gyere motorral oszt csavarunk egy jó kört
rendőrt?
látom amint haza értél felszegelted. mi is most értünk haza, sajna nem nyár van hogy 9 -ig fény van, a páromnak meg reggel 5 kor kelnie kell mivel délelőttös és 6-tól meló. ha lesz még legközelebb akkor motorral nyomunk egy kört szabolcsban.
én mindenkit szeretek kivéve akit nem
azé szerete? csak vicc vót
köcsög ..i..