Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esik vagy nem esik
B izony ez ritka esemény!
Ahogy kell!

Az a zőőd koszos héé!
Aha,,,kis fos R6.... kint sisak,védőcucc nélkül nyomják a fiatalok rövidgatyóban,napszemcsóban.
a rendsodró se rossz
A szemét bepofátlankodott a képbe :D

örültem hogy jöttél
azért nyitottam egy gyenge stopival,hogy érezd a törődést egy suzukistól
Na ezen a képen úgy nézek ki, mint a Gyűrűk Ura című filmből a kici Szmiagol!

Nagyon fasza nap volt. Jó volt találkozni! Köszönök mindent!
óóóóóóóóóó de sziiiiiiiip............






































piros 80-as MTZ
Sziasztok.Esetleg valaki tud eladó Zxr 250 es motor blokko .Telefon elérhető vagyok mindig. 06-20-239-22-98
Nálunk mindenki biztonságban van a kocsmában mert a bejáratot is 2 db ninja őrzi
na itt vót a Killer
má lassan itt vagy
az ujjat én is kipróbáltam már de 2003 st meg nem. Olyat kéne kipróbálnom :)
Hívtalak oszt a postás beszélt!
Pesten ma van kawa próba nap. Haver Egy z1000-ret próbál ki!
Hát a próbaút egyébként is ajánlatos. Én nem próbáltam ki a Z750-t mielőtt megvettem. Hiba volt.
Köszönöm hogy le írtad.Lehet ki kéne próbáljak egy z1000 hogy az milyen is :)
na motorozást illetően tuti nem zavarod én elvileg bármikor
A Z a magamutogatásról szól. Nagyon eltalált forma, amihez hasonlót azóta sem árultak. A legtöbb motorosnál a kinézet meg a hang számít. A birtoklás fontosabb, mint a motor valódi értékei, amit úgysem tudnak használni. Sokan úgy vettek Z-t, hogy fenn sem tudták tartani, keveset mentek velük. Ráadásul ha sokat mentek volna, az sem lenne nagy gond, mert pl. a Z750 az amúgy is tartós 9-es blokkjából lebutítva az egyik legtartósabb blokk a magyar piacon. Kinyírhatatlan. (Mondjuk nekem majdnem sikerült. ) Ezek így együtt bőven elég indok arra, hogy tartsák az árukat.

Én a fordított utat jártam, mint amiről Te gondolkodsz. Z750 után 9-esre váltottam. Megváltás volt. Z1000-re se cserélném le a 9-est. Visszalépés lenne számomra.