Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos a szivattyúnak semmi baja, sőt annyira jó, hogy le sem akar állni
Karburátor.
valszeg csak egy szinkron kell
Nos drága tanult barátom ennek a jelenségnek 100oka lehet,de te ebből már 99kizártál.Marad az új szivattyú vásárlás,mivel fogyasztói társadalomban élünk és nem javítunk semmi.Remélem sokat segítettem,üdvözletem Dél Afrikából.
Helló

Olyan problémám lenne 1999-es kawasaki zx9, városi keringőzés közben három henger ment, 1X csak, gyertya csere volt ma, pipa jó, szikra van kis szívatóval kis gázzal jár, alapjáraton nem jár, valakinek valami ötlete? 1-es henger nem megy de leömlő meleg, fordulaton ha leveszem pipát akkor hallani hogy nem jár de előtte dadogva igen.
Ott a leggyengébb játékos is azon a 60 pár km-en minimum két kört verne rám

Azt nem akarom elhinni, hogy ezek nem fosnak...
no comment.....
Csimbikém jártamba-keltembe találtam neked valamit amiről beszéltünk kécskén
Postán nem küldeném, majd találd ki mikor gurulsz erre érte
Na kékvér mindíg itt rontja a levegőt amikor meg kellene a felsőfokú szakismerete akkor meg nem dugja be ide az orrát
Nem értem, hogy miért nem csatol be képet...
Így éjszakás műszak után zsibbasztottam magam még egy kicsit a polírgéppel. Átpolírozva, lewaxolva, ilyen lett.
bevan zárva a garázsba Pipi mellé,hogy figyelje Pipi önmegtartózkodását
Pipike!
A doktor úr hogy van?
egye fene,veszem a seggemen,de te csak vegyen a szádon........de az én seggemen
bogyeszkám az a baj, hogy te meg aszádon
Jobb vóna ha má csak a seggeden vennéd
zárd be a kaput,vagy kisajtót,mert az udvarról kap levegőt
Kékvér fórumos segítséget kérek
te ilyen vizelővezetékszerelő vagyol Remélem értesz a szivattyúkhoz is
Nos adott egy pedroló az aknámba. Mostanság elkezdett igen hülyén viselkedni Nekem gyakorlatilag az öntözőrendszer működik róla, másra nem igen használom
Egyszer csak az asszony azt mondja mikor hazaérek(kb. két hete kezdőtt), hogy beindult a szivattyú és nem állt le ki kellett húzni az áramból. Hazaérve visszadugtam, ment folyamatosan de a nyomásszabályzó nem kapcsolt le Arra gondoltam a tartálynál biztos eltömítette valami rozsda vagy ilyesmi, ezért lekaptam de nem láttam semmi különöset. Ha már lent volt szétkaptam megnéztem a memránt is nem-e átszakadt vagy valami de minden rendbe volt. Visszaraktam visszaállítottam 2 bárra a lekapcsolást (persze mer előtte elcsavargattam) Nos onnantól működött is szépen megerisztettem a vizet, aztán csapot elzárva feltöltötte a tartályt és két bárnál ki is kapcsolt a kapcsoló. Ekkor azt hittem révbe értem, de néhány nap múlva rájöttem, hogy mégsem Voltak ezek a genya esős napok, így nem ment az öntöző. Kb, három nap után ismét beindult magátol a SZIVATTYÚ (GONDOLOM ELVESZTETTE VALAMI MIATT A NYOMÁST) csak az benne a szar, hogy az istennek sem akar kikapcsolni ilyenkor Aztán rájöttem, ha több nap szünet után csak kevés vizet engedek ki a csapon, hogy a szivattyú épp elinduljon akkor nem tud megfelelő nyomást csinálni, hogy a kapcsoló lebaszná a motrot. Ha jó két vödörnyi vizet kiengedek, utánna viszont szépen tölti a tartályt és ki is kapcsol a motor. Persze ilyenkor köpködi a levegőt majd később alábhagy a víznyomás majd ismét erőre kap, na onnan már okés. Nem nagyon látnám, hogy bárhol is elfolyna a víz Illetve a motor felett már a nyolc évvel ezelötti kötések elég jó csöpögtek, de ott kicseréltem a csovet a és a hollandikat beteflonoztam azóta ott szárazság van Illetve a motor alján ahol leengedem a motorból télire a vizet fagytalanításkor egy kicsit de tényleg csak egy kicsit szivárog. Azzal per pill nem tudok mit b@szni, mert perselyezni kéne. bár azt nem tudom, hogy a rézcsavar, hogy ette meg a motorba lévő menetet, de megette így nem tudom úgy betekerni, hogy egy picit ne szivárogjon, mert ha nagyon ráhúzom átfordul a meneten a csaVAR Nos nézegettem a vizet, homokot nem húz fel, valószínű a kút nincs összeomolva, ezáltal szerintem a lábszelep se hinném, hogy a kosz miatt eresztene. De akkor, honnan a fenéből szíhat farsot, hogy lelevegősödik a rendszer néhány nap után.
Jótanácsokat ötletekket várok
Tisztára be vagytok szopva!
gumicsizma
Engedelmeddel loptam a képeket!