Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Farokidom nix!
Jó volt a buli ! Kösz Pipi!
Nem volt egy kìk sem?! Sajnos én nem lehettem ott. De majd a következő bulin, oszt hátha az idő is velünk lesz.
Kézi és gépi leszedőm is lenne, de nem volt gumi füst
Levágtad a témát apám Király vagy! Kicsit nagyképű voltam !Jó lesz az 12-13-nak! De maradjunk a centinél!
Centiméter!
Ha nem esett volna le, ő a pöcséről beszél...de nem írt mértékegységet, lehet, hogy pikométer
Szevasz drusza Te se tudtál menni Pipihez?
Így kép alapján jónak tűnik,de ki tudja mikori a kép?De előtte is kawádvolt és kék tehát szerintem tudod a dolgod,1kicsit alkudni és mosolyogva haza vinni.
1. üdv.
Ez milyen mértékegység? A közepes tudtommal 450mm, csak hogy Si mértékegységben beszéljünk...
Nagyon Jó a csapat kár hogy nemtudok visszamenni meg hogy ilyen szar az idő! De a csapat előtt le a kalappal
Na milyen a társaság Mazsi? Igaz hogy nem normálisak.
Halló emberek . Minden forumtalistól szeretnék bocsánatot kérni főleg pipitől! Sajnos nem tudok visszamenni majd legközelebb bepótoljuk Örultem hogy személyesen is találkohattam veletek. Igazi faszagyerekek vagytok!44
Nekem olyan közepes!21-19!;-):-D
izirajder jókor kérded. Holnap kezdődik az éves kilences fórum buli. Vagyis nem sokan lesznek a fórumon. Egy két dolog esetleg. A km alapján még még elfut jó pár km ert azzal a lánccal. Gondok nem nagyon szoktak jönni csak a szokásos. Nézd át tüzetesen és ennyi. Ha már kergettél 12 est akkor tudod hogy mit nézzél rajta. Lesz it egy két emberke aki majd okoskodik hogy szar a fék ,nehéz, nem jó a futóműve stb. De ez marhaság. Korához képest még szép a menet teljesítménye ( biztos nincs a12 es szintjén ) de azért tud menni és lehet lábtartóig borigatni. A kép alapján jól nézz ki ,2000 vagy 2001 es . A hátsó kapaszkodót már leszedték ahogy látom. Ha meg veszed akkor a szokásos, olaj, szűrők csere egy szinkron és dzsíííííííííííííííííííííííííííííííííí
íí. Szerintem jó választás. Az enyémben 73000 km van és még szépen megy. Igazi traktor, nem lehet kinyírni.
Sziasztok!
Kinéztem most magamnak egy Zx9r-t és olyannal fordulnék hozzátok hogy minél több infót szeretnék megtudni erről a példányról!Ha valaki esetleg ismerné megköszönném ha írna róla hogy érdemes e utaznom 200km-ert meglesni!
Még annyit kérdeznék hogy ebben 51ezer km van itt esetlegesen milyen gondok szoktak már kijönni?Tavasszal adtam el a Zx12r-met 62ezerrel és még gyári vez.műlánc volt benne és a motorjához nem volt nyúlva kivéve egy felesleges szelepszárszimering garnitúra csere!Néhány tanácsot írnátok hogy miket lessek meg ezen típuson ennyi km-nél?!

Itt a link a hírdetésről!
Pipi gondolom már csak vasárnap este olvasod a fórumot. De mivel a tel számod nem tudom akkor ide írom. Sajna melóznom kell úgy hogy most először kihagyom a bulit . De azért jó szórakozást mindenkinek.
Himi ha netán Szeki elvinné a púpot akkor hazafele dobd már be
Milyen szerszámod van?
Kb 9 kor indulunk reggel.
pipó, elhagytam a sluszkulcsot, most lett meg a pótkulcs kicsit később érkezem.
pipi nem csak a rendőrök, de a mentők is ki fognak vonulni.