Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg van a vodka
én is kocsival jártam.........sőt volt hogy vittek,és volt hogy értem jöttek......vonattal
Dehogynem buli,,,,persze ujjaknak kötelező a motor legalább 3 alkalommal! Aztán eladhatod!
Én is kocsival voltam motor hiányában.....
Na, jövőre ezt ki nem hagyom Csak hát most nem volt motor, anélkül meg nem buli a 9-es buli
Jut eszembe, kormánycsutka-cső árat mond plz
szegény Lengyusz az nincs meg mikor Fazi is odabujt? vagy csak mikor csattogtatott
csatt-csatt-csatt-csatt.......
alszik hát

valamék meg recskázik rá
otthon vagy fenn pöstön az albérletben
Pálinkazas meg volt, jöhet a főzőcskélés.
hazamegyek,és látom hogy Mcadam gumi van a motoromon a Doxa adta
.
Lengyusz,alszol?
nemrossz ár,átrágom és hivlak,ugysemhasználod hacsak nem macskát dobálni
na az emeleten ott volt minden
Hát el kell dönteni, mit akar az ember. A sportmotor pályára való, ott érzi jól magát. Ha túrázni akarnék, akkor inkább egy pan europeant vettem volna, ha meg egyenesen menni, akkor busát vagy 12-est. Tény, a 9-es jó allrounder, de azért na...a pályán érzi jól magát. Pedig ma már modernebb a technika, egy 9-essel jól pályázni művészet, nem könnyű feladat, szerintem ezt bárki megmondhatja. Pályaidom rá, aztán csókolom. Szerintem kisebb az esély, hogy pályán jobban összetöröd, mint közúton.
Nem konnyu telefonrol potyogni.
Nem könnyű, mint ìrtam is. Ha az ember kimegy palyara feszegeti a hatarokat maskep mi ertelne is lenne. Ha feszefeti konnyen megesik hogy odaceri az ember. Ezertcnem igazan merek palyara menni,,, féltem. Igazából ugy lenne a leg jobb mint zozonak is volt. Kettő állna a garàzsban. Egy ami csiili villi ünneplős a masik meg pálya ruhában várna hogy nagy ritkan jo meg hajkuraszd es ha odavered nem szakad meg a szìved....
Ugyan szekibával már kommunikálok alkatrész ügyben...bár mostanság nagyon csendben van
Gyàààà.
Pipi kuzdd az elete ert! :D
10+posta ?!
a macedónok macerálták a langyuszt