Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


jujj.....
Hozzáteszem, első esésem volt 5 év alatt...szerencsés kimenetelű, csak pénzbe kerül
Szegényke most nem olyan szép. Elfikáltam vele eringen 1 hónapja (kicsit hideg volt, nap sem sütött, fehér aszfalt, lapon kicsúszott alólam). Komoly baja nem lett, de az idomok kaptak...szóval most folyik a helyreállítás. Jövőre kap pályaidomot, ha nem cserélem le
ezt a szép kéket én nem cserélném le....
nem tudnak azok sokkal többet mint a '99 széria..
Kapsz még szép és jó állapotu 2002-2003 évjáratut manapság? Persze ha igényes vagy....Mert sok a fúrt-faragott...
Azon gondolkodom beújítok egy 2002-2003-ast a mostani helyett
Szín alapján 2001 de a műszerfalról könnyű megmondani ha 280-ig van írva akkor 2001-es ha 300 is bele van írva akkor 2000-es
Ja, igen...ez soha nem volt 2003-as...de még 2002-es sem
Nekem is Ebay-es van a "közép bubival" a minősége hagy némi kivetnivalót maga után, tény hogy a márkásabbak jobbak meg nagyobb a szélterelő része.
Szerintem ez a legcsolóbb "kínai" e-bayes plexi, meg itt is árulják a képesmotoron ha rákeresel a motorplexire vagy mi a rákra...
Puig, MRA, F.fabbri...én ezekből válogatnék, igaz 3x annyiba kerülnek.
Ez vagy 2000 vagy 2001 es
Semmi baja a plexijének minek cseréled le? Zavar a menetszél?
Kedves zx9 tulajok úgy néz ki hogy hétvégén már én is ebbe a körbe fogok tartozni!Barátom eladja a 9-sét és így mindketten jól járunk!
Ő lesz az igazi! :)

Csatolok egy képet egy 9-ről a rajta lévő plexi érdekelne hogy hol lehet ilyet kapni mert amiket eddig találtam egyik sem ilyen hanem középen van egy kis valami "buboréknak" csúfolt valami?
Lengyusz-.................mostmár téleg vissza irhatnál
Eleg baj hogy ilyen ember is volt ott aki nemszol.
Szevesztok trogerek!
Koszi a meghivast pipi!
Fasza colt a buli!
átkutattam mindent....
de má nem érdekel...... kicsit szarul esik hogy nem kérdezte meg hogy kié lehet.....
hátha máshova tetted
bameg.........kopaszodok hátul
Valószínűleg tegnap este elhagytam a 10-est amit Lengyuszka adott a gumiért
Ha eddig nem szólt aki megtalálta,,ne is szóljon legyen szíves.Ugyse lesz már meg sajnos....
A telótokban volt,és kiránthattam este a telóval együtt
Köszi Himi de semmi baj. A jövőhéten meg rendelem az EBAY ról. Sajnálom hogy nem tudtam menni. De egyszer nekem is lehet hiányozni. Max Fazi nem tudta stírolni az órám