Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na gyerekek van itt annyi okos köztetek, hogy szinte dunát lehet vele rekeszteni.
Azoknak a telefonszakértőknek a véleményét kérem szeretettel, akik konyítanak valamit ezekhez a kütyükhöz, mert én fing hülye vagyok hozzá. Hál Isten az előző szerződésem lejárt Mivel internetet kötelező előfizetni, így muszály vagyok simogatós telefonokat kiváltani, pedig nem a szívem csücske.
A következő lehetőségek közül választhatok:
LG optimum L3, L5 II.
samsung galaxy: pocket neo,y,miniII, young nfc, trend,
Sony xperia: E,J
No, ki a? lumina 520
Htc desire c
huawel ascend g510
Oszt a fasz ki van, hogy nem gyártanak egyfajtát aszt jónapot
Nos ha valakinek van véleménye, tapasztalata, ötlete, ne fogja vissza magát Melyiket érdemes választani?
Nagyon szívesen
Hú most nekünk egyenlőre kimaradt még a disznyóvágás
hali
kellene nekem egy kaw zx9 2003-as hütö,ventilátorral ha esetleg van valakinek,vagy tudtok,megköszönném
Szóltam a böllér ismerősnek hogy hozzon zsír szalonnát,mert ennék töpörtyűt erre hozz nekem zsír papírt.
nincs mit nekem is csodákat tett régi bőrcumóim is kipucoltam és vagányak lettek. De igazából zozónak köszönhetjük a tippet. Köszi zozó
köszönöm a nyeregszappan tippet, egy régi chyston bőrdzsekim tisztítottam és ápoltam le, kezd magához térni. jöhet a többi bőr cuccom is kezelésre.
mna,ennek örülök,mert keztem aggódni,hogy nem lenne lelki nyugalmad és nem aludnál egész 7végén
Így mán jó
akkor meg egyszerüen anyira jó barát vagyok,hogy meg mutattam hogy járnál ha el esnél igy jó? Picifasz
"uton keresztbe egy uthiba,pup"
na semmi ilyesmi nem vót
Stopiii?
Életetben nem stopiztál, miért pont egy szál polóban akartad elkezdeni a tanulást
Én viszont stopiztam a 9-el anno, bár nem szándékosan.
Jimyékhez elbasztam a tescós kanyart, aszt átmentem a csák norisz hídon mondom végén a körforgón visszapörgök
Egy faszom nyanya a szutyuki swiftjével meg besatult előttem kb. 30-40-el gurulhattam Befostam belemarkoltam a fékbe, aszt akkó fostam igazán be, aMIKOR A HÁRSÓKERÉK ELHAGYTA AZ ÚTTESTET
Reggelt!
előttem ez a szerencsétlen Pipi motorozott vele,és olyan hülyén váltott mint a zsigulijával szokott(bordó kawa),na mondom ad csak ide meg mutatom én a kuplung nélküli váltást,na meg a végén akartam egy stopit de volt az uton keresztbe egy uthiba,pup,na pint arra fékeztem satut és el dobott,nagy vonalakban ennyi
Hát Bogyesz minden elismerésem Meg ígértem Pipinek hogy nem adom tovább és be is tartom a szavam. Csak egy költői kérdés így két könnyezés közt. Mi a fene volt a terved ott a végén? Mondjuk Pipi kommentárja se volt semmi.
Pipi,te inkább az alkarod kalapáld ki,vagy ha akarod szivesen meg csinálom neked satuba
Zsákos Zsákos te sem javulsz
Lekalább itt paintel kikalapálhatnám azt is
na kezdődnek a sorozataim
te bogyesz mikor varattál a hasadra két szemet
Ma megint majdnem volt zsákos. Jöttem haza Tompáról és egy helyen a szemét kamionos rámhúzta a kormányt 110 nél. Majdnem ez a sprinter is ment a lecsóba
Még csak most tölti le ,majd holnap mesélek