Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téged szívesen elvittelek volna, csak az egy személyes pályaidom nem túl kényelmes

Egyébként mi is építkezünk, már felvonultak a mesterek, végre találtunk ácsot, akit ki is tudunk fizetni.
Aki 1 heti munkára 1 évi álagfizetést akart elkérni azt elzavartam
Szerintem kár idegeskedni, illetve a másik tárcájában kotorászni. Főleg, hogy teljesen más okok is közrejátszhatnak (pl. azzal a fékbetéttel, ami most van, azzal nem indulok el már kb. sehova...sem időm, sem pénzem nem volt újat venni - a zsidók is most szedik az aranyat, teljesítményadó, nav, kutyafasza, tavaly óta csinálom a lakást stb...ha nincs hát nincs . Rabolni meg magamat életveszélybe sodorni nem fogom senki miatt . Arról nem is beszélek, hogy rohadtul utálok esőben motorolni...
Szóval kár ezen vitázni egy percig is...
szép napot Zöldek..tarkák
Fényképeket nem láttam de randa beszólásokat és komenteket olvastam!
Az biztos aki akar az eltud menni,én is beállítottam egyszer Bogyókához mint a tornádó(elnézést is érte )
Sajnos most nem tudtam menni Ha lesz jövőre meghívás szívesen elmegyek,rontani a levegőt
Ha nem sürgős van debrecenben.
Én a Barátaimért a világvégére is elmegyek, kár, hogy Panyola messzebb van.
Fesd rá! Én vettem dekorostól matricát a régi kilencesemre, kivágtam, de nem tetszett a végeredmény.
Gyári irányjelző előre párban, valakinek? Pénzt is adnék érte!
inkább valami jó,és óccó matricába segitsetek
a személyes meghivásokat felejtsük már el,nem telefonálgatok én már senkinek ki volt irva a fórumra,hogy MINDENKIT szivesen lárok,ujjakat is,nem vagyunk gyerekek,nem fogok kérvényt be nyujtani senkinek sem,időpont ki volt irva és lehetett jönni bárkinek
És ki mondta hogy most nincs -eladó- ZX9-esem? Mindig van 3-4 motorom, egyébként is Petőfi kiharcolta a szólásszabadságot
Amivel járok 9-es R1 gyakorlatilag ugyanaz mint a te motorod, csak jobb a fékje és a futóműve, főleg miután kicseréltem 1098-aséra
Elkezdtem irni egy hozzászólást,de inkább kitöröltem! ,

Sedu szerintem te oda irkálj ezután,amilyen motorod van oké?

Mondjuk megvoltunk nélküled nagyon jól,és a pesti bulijaid nélkül is megleszünk!ha jól emlékszem a te neved nem hangozott el a jelenlevők közül senkinek a szájából,pedig szinte mindenkit felsoroltunk akire számítottunk volna!Nélküled,meg az okosságaid nélkül viszont kurva jól megvoltunk!Ugy hogy nagyon nagy meghívókra ezután se számíts!
Vazze tényleg van miből lemenni, de meg sem hívtál, pedig beszéltünk telefonon. Csináljunk egy bulit pesten az mindenkihez közel van.
hagyatok már ezzel a kurva anyagiaskodással én ha tudom hogy valahova el akarok menni,akkor félre teszek,ha kell minden hónap,mivel tudjátok hogy már évek óta összejárunk,időpontok is nagyából megvannak és nekem se kerül kevesebbe ha jöttök hozzám hidd el.Pipihez is el mentem oda vissza 600Km-er és nincs már occo benya egyszer élünk baszátok meg.....amugy a legkönyebb a kifogásokat keresni,na pá
Bogyó tőlem 700 km oda-vissza, ha kicsit jobban húzom a motornak még a gumi se bírja ki
Ráadásul ott a sok rendőr is, ha már téged is megbüntetnek akkor mi mire számítsunk?
Elmegyek veled a kocsmába és 20,000-ért adnának egy liter helyben főzött pálinkát?!
Nem csak az akarattal van a baj.
Meg a benzin árával...
nem a helyszinel van a baj hanem az akarattal
Nem a világvége helyszínen kell tartani a bulit, hanem az ország közepében pl. Dobogókőn és akkor többen lesztek. Aki utoljára ér fel az Y kereszteződéstől az fizeti a sört a többieknek
képeket,,,ha má nem tudtunk menni....
mi is hazaértünk!
köszönünk mindent!

sajnos kevesen voltunk,remélem máskor sikerül összerázni a csapat nagyobbik részét!igy is jó volt nagyon!
sziasztok zöldek és színesek
Milyen volt a buli?

Remélem Bogyóka túl élte minden járműved a találkozót?
Képeket kérek szépen,ha már nem tudtam elmenni! /sajnálom Bogyesz/
halló mindenki.
Lassan jönnek az alkoholista képek.