Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha ketten leszünk Pipivel,akkor is meg lesz tartva
ezt nem kellett volna
hyy elmarad a panyolai buli jöttök mezőberény be ? XD
ott a beók kavarják a jelenlétit, egy hétre előre van terv, de beugranak egymás helyett sokszor, nem agitálnak ha befér akkor bevállalják, de másnak is ugyan úgy vállalni kell. a góré csak egy hétre lát előre, végül is neki mindegy csak valaki vigye a boltot.
Igen Szekikém,,csak nekik nem olyan főnökük van mint nekünk...
sajnos ezzel nem lehet beszélni ilyen esetekben...elfogyott a szabid?... kuss,,dolgozzál,,,csere bere csak haláleset,,vagy baleset,vagy komolyabb családi probléma esetén van....
cseréld el, a cimborámnál mindig kavarnak a kollegák.

egyébként a Zoli öcsém barátnőjét ugyan igy hívják...
vóóna rá eszed mi?
elfogyott sajna.. ,kaptam volna de már szombaton jönnöm kéne haza..
csak -1!Diát elvisszük!
Aszontad baszod, hogy neked csak ez az egyetlen hétvége jó
Jelents beteget
-2 fő..
nem kaptam szabit hétvégére..
meg egy lámpa
Én ezze megyek pénteken bogyesz, csak köll még bele két kerék is.
hááá jah!
az, 730 000 ft-ért látott már egy két dolgot, és minden ilyen hirdetett motor többségét csapperre cserélik.
lehet valami titok 300 km/h túl, hogy nem vágynak oda vissza, inkább csaaaaapper 80-90-el.
178 Lú, bazz hogy vinné az a 9 kasznit
de van ára is, sárnehéz a dög és zabál ahogy illik
ahogy írta nem csodálom hogy oda baszta magát, egy 9-el is elmezavarodottan lehet menni városban, hát még egy nehezen irányítható tankerrel lássuk be ámerika a hazája azoknak a gépeknek, itt csak mutogatni lehet őket. ültem rajta kényelmes és terjedelmes, szépen dorombol alattad az 1.2-es blokk,de se megvenn se fenntartani nem könnyű őket , 60 rugót betolni csak mer a neveden van egy olyan jármű - ha használod!
Pont olvastam minap és arról beszélgettek, hogy tisztelik az erőt,,, nem akarnak elszállni...
pont ezt akartam írni hogy minek abban az árban sérülten mit kicsit drágábban szart de legalább úgy ahogy egybe.
de adják egybe is. ócccón.
egy építeni való 12-es
bóóóóóóóóóóóóóóógyeszzzzzzzzzzzzzzzzz!
a 12-es fórumban nagyot eshetett a zara nevű rájder a 12-vel