Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok
Szeki nem érdekes a VFR motyó? Ha nem kell rakom fel hírdetni. Este tudok képet csinálni róla.
Jó reggelt zöldek

Himi ..Szeki,képek nincsenek elfeledve ..sajnos a gépem halott, azon voltak a fotók ..újat kell csinálni,de pótolom ahogy ígértem.
Azóta sem toltam ki a garázsból.
Három hete egy métert sem mentem
Én tegnap eladtam egy kocsit, igaz majdnem fél áron. Már 2 hónapja elvitték volna ennyiért. Volt néhány festési hibája, azokat kijavítottam, így se adtak érte többet, + még 1 alkatrészt belecigánykodtak az árába. Meguntam árulni vigyék amennyiért akarják. Utolsó lom volt amit magyaroknak adtam el.
1.jó reggelt
Szépp dög nagyon
elő hoztam az öreget..... viszem műszakira
Te vazze. Most tudtam meg a Kawák hullanak szét egyből és rakás szarok. Kimegyek a garázsba és közlöm a motorommal telepatikus úton....
Olyan nekem is volt már hogy siettek ki elé oszt hát lassúúak vótak.

Ma meg elsumiztam a rendőr motoros mellett akit annyira szeretünk. (feszt baszogatja a motorosokat, akkor fekszik le boldogan ha egy nap vagy 8 motorost megbüntet) Szóval próbáltam kerékre kaparintani a bihari kík szörnyet, há az meg szembe két kocsiközt nem ott jött. Néztem a vissza pillantót hogy jön e a kík fíny, De nem. Húztam haza, de onantóóó szabályosan.
Sziasztok! Alig bírtam vissza olvasni!
Merre voltál?
Sziasztok
jöhetté volna és csapatunk egy jót.....
Nem azért mérgelődöm hogy nem vitték el (bár jó lett volna mert akkor mehetnék a kilencesért) hanem hogy itthon basztam a rezet és csak a városban motoroztam. Ráadásul baszott volna szólni ha nem csörgök rá.
ZoZó ne mérgelődj
Na üdv, szóval a hatos maradt mert pest nagyon messze van a vevőnek. Haha Jött a szokásos ,mennyit engedek nagyon öreg stb és telefonba alkudunk. Nem tudom ennyi pénzért tán el kéne vinnem 10 év garancia is benne legyen és még engedjek a feléből. Szerintem akinek nincs pénze az ne akarjon pár éves pályagépet 0 km esen venni Marad a gyilok, csak azt sajnálom hogy a gyerkőc miatt nem mentem Kecskemétre pályázni Kezdem megérteni Szekit.
na a mai napi be baszas is meg volt ! sajna mar tatabanya otopalya szelen okadok tam de folyt kov penteken motoroljatok sokan meg legalabb a napi egy pulyat csinakoljatok kulonbozo anyanak
Még jó,hogy későn ugrott ki..
de jóó volt,,,,szegény anyám biztos emlegették páran a városba,,,,
meg a randőr bácsik is csak tologatták a tányérsapkát a fejükön hogy mi az isten jön...
csak későn ugrott ki
majd személyesen.
Szeki ,ezt neked tudom elképzelni ..úgyis te vagy a nettszervizeshttp://www.jofogas.hu/fejer/Sz...