Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra vagyok, vagy ara vagyok nem mindeggy

hol nőtt rád az a csúnya púp?
Lepsénynél kezdte most már Szfváron van a vihar
Zörög csattog ..villámlik
itt jön még egy dörög és villámlik megint
szia Szív-tipró hogy vagy?
Nem kéretem magam a régi képem van amikor Bogyónál voltam és a kawan ültem
ahogy érzed
shark titán rendszer kókányban
2000 fejidom kókányban- de lepetézne pár 99-es tulaj ha.......
2002 fejidomtartó kókányban- nincs előtted az a poroló tákolmány
2000 lámpa kókányban
2000 ram air kókányban
fém fékcsövek kókányban

tele kókány cuccal, mint az enyim
hol?
szia Gaben,igen ide úgy 20:40 fele kezdte a műsort az időjárás azóta is szakad az eső-fúj a szél
oszt akkor?
na ne kéresd magad!
Szeki papa...arra vagyok de a kép elmarad,kissé meg híztam
egész nap szikrázó napsütés, felhő sehol, nyári naplemente, csak nem a horgásztó vagy a balcsi partján söröcskével-borocskával az asztalnál.

vidisd fel a fórumot magadról egy pikcsörszel,
Milyen vezérműcserét?
Láncot?
Miből gondolod hogy cserélni kell?
Az nem tétel. Kb 20 + a csere.
már oda is ért? itt vonult el az előbb de nem esett belőle semmi
vezérmű csere? minek cseréled a tengelyeket? krakk? egy ninján.
köszi
jó estét zöldek ....felétek is szép fekete az ég,görög-villámlik?
Pink motors!
Szevasztok!

hogy telik a szezon?Remélem mindenki jól van


Nekem most beütött a karakk mert vezérműcserét kell csináljak de még nem tudom hogy milyet és honnan rendeljek bele.Szerintetek?
ez is ilyen összekókányolt....de nem szeretem az ilyet...
azt hiszem egy időre nélkülöznöm kell a motorozást
Leszedtem az oldalidomot hogy belássak.annyi rés lett hogy a kezem éppen befért.bevilágítottam és láttam hogy kb egy 20-as műanyag csavar kinézetű az izzó foglalata. belső oldalából jön ki a veteték, a másik oldala meg fekszik az idom belső oldalán szorosan.kivulről meg peesze maga a búra amit meg probáltam kicsit feszgetni de nem jött le.viszont ha forgatom a búrát akkor belűl a muanyag csavarfoglalat is forog vele együtt. Nem egy egyszerű dolog ez az izzocsere,legalább is nekem :(
ez a zx9 is ekőtt, ennek a srácnak segítettem utoljára megvalósítani az álmait. többet senkinek nem teszek ilyet, lehet sikítani mi pénzért szereztem annó 3 éve hozzá műszerfalat, 10 forint.
ennek nem vagyok a híve de természetesen megnézem. inkább a rabócsin had kopjon mint ott értelmetlenül.
akkor belülről megoldós a dolog!
Nincs rajta csavar.pattintani meg nem merem mert szerintem ugy eltörne.a sárga burkolat alatt van egy gumitömítés.forgatni tudom kézzel de nem feszegetem.semmi bemélyedés nincs rajta hogy ott pl egy csavarhúzóval le tudnám pattintani.nekiállok mindjárt es leszedem az idomot hogy hozzáférjek.más ötletem nincs