Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. meló.
és merre?
na szasz!
meglettél?
ES MOST?
Szevasztok trogerek!
Csudi jó volt ma motorozni!
Én meg pont a hátsó làmpájára mondom azt,hogy olyan mint egy buszé!
Nekem a suziból egyedül az rf hátsó lámpája tetszik a sradról ne beszéljünk. Mintha egy motorblokkot betennénk egy tevébe.
Ezért mondják,hogy ízlés dolgában fölösleges vitázni!
Nekik az tetszik!- hagy vigyék.
Rengeteg csúnya nő is van,mégis öleli azokat is mindig valaki!
Xf 650 Frewind az enduro!
És az Rf sorozatot majdnem kihagytam!
Szóval a Suzuki alkotott már pár darab ilyet- olyat, ha szépségről beszélünk!
Mégis viszi őket mint a cukrot,mintha akció lenne a Lidl ben, fene érti.
Viszont a Gsx-R-ek mind tetszenek a Sradok után,attól függetlenül,hogy nem kellenének!
Na igen,és a Sradok!
Szerintem ezen téren a Suzuki viszi a prímet.
Nálam legalábbis mindenképpen!
Dl 650,1000
Sv 650,1000 minden évjárat
Tl 1000 S, R
Gsx F
Hayabusa mindkettő,
Meg még van egy endurójuk annak nem tudom a tipusát!
Most betámadhatnak a Suzukisok,de akkor is így gondolom.
Mint autóban Liana.
Én úgy vagyok ezekkel,hogy akarva se lehetne tőlük csúnyábbat rajzolni!
látod enyémnek csak annyi baja lett hogy tárcsa csere jövhéten itt is van az is és akkor újra 2 tárcsával használhatom
annyira nem szeretnék bele menni ebbe a "mék a legszarabb motor" témába, csak feltűnt hogy állandóan szerelnek, és szerelnek, és szerelnek. nem akarom hogy a teljes TL topic itt növelje az olvasottságot, nekem nincs szar motor, csak amikor motorozni megyünk egy se álljon meg menet közben voltam már harlissal is motorolni meg dukival, és nem szereltünk

nincs szar motor csak menjen
Mesékben nem hiszek, főleg az üzemanyagjelzőknek(gpz,gpx...)
Jobb, hogy a hetesen nincs is.
Szerintem is a 7R meg 9R -n is több a tartalék a gyári adatnál, de 150km után mindig az első kedvenc márkás kutamra betérek :)
(ne legyen shell, mert ott mindig leakarnak húzni meg ne legyen nevesincs kis kút, mert ott lehet pancsolt benzin, többi mind1)
Üdv. Ma menet közben kb 200nál megált alattam a motor.tartalekra raktam a csapot aztán mentem tovább még vagy 20km-t.tankoltam és majdnem 13liter ment bele. Ezek szerint ha tartalekra kell rakni akkor még kicsivel több mint 6liter van még benne?én ugy tudtam 4liter a tartalék..mi a véleményetek?
goldfing XD
És ha a legcsúnyábbat?!
képet rakjá már fel hogy milyen is...