Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja lehet hogy azzal csesztem el hogy nem szedtem ki a hátsó kereket. Igaz te ott hátul sunnyogó állasztalos?
Amúgy nem tudom. Ő már szedett szét egy párat.
akkor is szét kell bontani nincs mese!
Itt nem kell szétbontani mert kívülről van a tengelyen. Csak kíváncsi vagyok hogy Szeki tud e valami egyszerű megoldást,mert úgy néztem mint ha fémházas lenne és elég merev a külseje.
Ez sokaknál fogós dolog. A legnagyobb kérdés az hogy: Hogy lehetne úgy kivenni hogy ne keljen szétborítani a blokkot.
Szilikonmelleket!
Hát amit belinkeltél motort. Írtam hogy szar ért húgy ért adja me alapjába véve jó állapotban van és ha minden igaz kuplungcsere oszt jó van. AMIT BELINKELTÉL SZEKI!
Szeki még egyszer hátha tudsz okosságot. A váltó rúdnál lévő kis szimeringet hogy lehet kipiszkálni?
és mit?
építési kutya
kevés pénzért.
árat és ha van kép akkor azt is mailbe dobjál légyszi
lehetett választanom hogy óccó vagy közép kategóriás de időtálló.
sötét plekó nélkül.
én azt írtam amit nekem mondtak róla, persze lehet megvezettek, vagy nem akarták hogy ha gyenge minőség jön -ami egy idő után off- őket hibáztassam ,ezt megértem.

lenne egy ilyen bukóm eladó ha valakit érdekel. L -es méret 1550g súly orrvédő bogárháló, használt de nem leélt állapotú.
Nekem is ilyen van. Szerintem is jó, bár nem állítgatom minden nap, szóval nem értem, mitől szarik be. Nem azért van, hogy mindig azt tekergesse a rider a pirosnál
Nekem 15be került ugyan zöld színű és nagyon jó minőség pedig ugyanúgy kínából jött de bevált.
rendben.
a szerelőt pont ismertem,de a guma nem vált be,ugyhogy vissza juttatom
uhh bazz, az nagy szívás volt akkor, ismerted a szerelőt vagy akinek a motorját javították?
inkább el gurulok valamikor ne futkossak feleslegesen mint a multkor
ha jó a tiedre akkor valahogy eljuttatom.
10 forint a pár, nekem is rendeltek volna 6-7000 -ért csak a minőségük ratyi, egy idő után kakukk az állító mechanizmusnak stb ők mondták, lehet nem igaz. ez bontott de műxik, hogy jó e a tiedre nem tom.
de ez a rövid karok,?