Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább bontás
egy ilyet vegyél, hozzáértő megemeli az ülésmagasságát a méretedhez, 4.5 L fogyasztott a cimborámnak az elődje. ki kell iktatni a benzin szint visszajelző fényeit mert 100km után már villog, és kimégy a világból vele. pár napja gumipók szerelő cimboránál ráültem egyre próbából, akarom mondani bele ültem hú de rossz volt, inkább a sort gépek még ha kuporognom is kell rajta.

nem rég olvastam egy csákó tesztjét a z750, z 800 ról, húúú de téééép húú de jó ................. 120-ig. 140-nél már le akar szakadni a fejed pár napja a 41-esen csak úgy kigyorsításnál elhúztam 200 ig, de valamiért hangosan ordított hátul a kipufogódob belenézek a fordulatszám mérőbe hja és még váltottam fölfelé 2 fokozatot és nem esett le a fejem .zx9
Szeki,jól van ,írtam a szaki te vagy ..én csak meglestem ezeket.

Megyek.addig is nyugi lesz a topikon
nem nyilatkozok
még van egy belőle a garázsba, mosolyogni kell az ügyintéző nénire az ocsmány irodában hogy nyomjon egy pecsétet oda ahová már nem lenne szabad, a végleg kivonáson gondolkodom
értéktelen darabok lettek a súlyuk az átírási költségük motorhibáik miatt. 1M ft fáj benne az sok? letűnt csodák itt, odakünn nyugaton 2000 ojoró alatt nem adják oda, nem hozzák be mert nem kell senkinek hja hogy kényelmes és 160-180 az utazója az senkit nem érdekel, 4.8 at evett szlovák bengából az is lófasz. fordított telós a futóműve áhhh kit érdekel, nem kell rá kormánygátló mert megvan a súlya a teljesítményéhez, ritka a valós 40 50 e km futásteljesítmény és nincs miből rákölteni mivel régi konstrukció láncok hibák halmaza.
generátor lánc 10 forint
vízpumpa 63 e ft
hogy jól múúúkodjon a hátsó gátlót 10 bar nitrogénnel kell tölteni
beszakadó szelepek
elszálló hajtókarok
komplett bontott- ami nem jelenti hogy jó is- motorblokk 250 e ft
ismeretlen okból elpuhuló elsőfék

ez van 94 től 97 ig a 98-asnak normál hibái nincsenek.
ezt add össze.
Szeki ..a szervizelésbe te vagy a profi ..én a külső részt nézem!
Motort úgyis csak a szaki bólogatása után venném meg
Nagyon sajnálom,de velem nem fogsz!

Nem tudok menni Pipihez ,meg úgyse hív meg a dög!
Amúgy néni a szomszédod!
női nyelven! szééép!
saját vélemény: ha szétszeded a blokkját, és mindent átvizsgálsz benne, fékek futómű ripityára szed és szervizel akkor még jó is lehet belőle, ha jól emléxem osztrák papiros valahol a balaton partján árulják. átlag tempóra fain, és óccó. igazi motoros élményt nyújt.

a többi motoros inkább motorol. itt nethuszárok vannak.
te,ez a szar csomó veléed 1idősnek tippelem
csak viccelek néni majd Pipinél birkózunk,
Hogy legyen mivel piszkálnotok,tessék egy másik szépség
Ezt meg kitalálta ki?
Pasi félő vagyok nem ülök én máshova csak is mocira!
veled? soha me tudom hogy rá ülsz a fejemre és le esik az állam
Bogyó agyon csaplak ..ne légy már undok velem
Ezek nehezek, a főtengőlyük meg nem bírják a hajszát...
Szeki ..ez is szép egy darab
mi ez a ratyi moci ?
Első 5 lájkból az egyik az enyém vót! Szíp!
Hűűű ha rá férne egy mosás!
Szeki, ehhez mit szólsz?
Szeki,te mindig melózol ,ha nem a mocikon..akkor itt adod az infót ,bírod még ?
ami a tegnap este lemaradt.
sajtolt önzáró anyáról beszélgetünk amiben nincs semmilyen gumi műanyag záró betét, ennyivel vagyunk lemaradva a japóktól, náluk az anya is alátéttel készül nem kell feleslegesen ANYÁZNI.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Lájkoljátok légyszi mert kezd lemenni az átlag