Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te is itt vagyol?
égette is a picsádat rendesen
szutyukiról
Szerintem nem arról van szó.
Hát az hogy most mit ábrázol szerintem az most mellékes én 10w-40 fél szintetikusat szoktam használni ezért nem akartam power1-et rakni bele 7-8nál ritkán szoktam forgatni tovább.
vagy nem zx9-ről van szó?
szerintem nem ugyan az
Szekibácsi nem tudsz nekem segiteni crom szárban?nincs a srados cimbidnek?1 db kellene,elvileg 97-től03-ig ugyan az,és szimering 2db 45-57-11
2-3 MP általában elég éles és nagy felbontás. ráadásul nem 3-4 MB egy kép hanem mondjuk 0.5-1mb
Ha nem a te általad fotózott méretben töltöd fel, hanem van vmi optimalizált beállítás (ami egyébként elég jó minőségű csak csak nem csilliárd megapixeles, de bőven megteszi), abból akármennyit feltölthetsz ingyé'
nem lennék egyikőjük helyében sem.Sokan arra számítottak ha le pörög a 2 év gyakorlat akkor korlátlan mehetnek.Na tessék.Szívás ez mindenkinek.Az eladók számára és a vevők számára is
jaja, pont ezen rágom magam én is. Ha bele esne a A2 (Asszem 35Kw-ig) szórásba az enyém biztos jobban elmenne.
Jól be variáltak a jogsikkal.Teljesen tönkre vágták a piacot is vele
Tegnap Debrecenbe én is láttam egy K1-k3 mas gixerest motorozni. Én is mentem egy próbakört, de szétfagytam az alatt rajta. Ma meg tiszta zimankó van.
Áhh vagy már 4 komolytalan, fiatal surmó kérdezte meg hogy a forgalmijában is 43Kw szerepel e.... Ha egyszer annyit írtam ki akkor nem tudom miért kérdezik....
A2 -es jogsijuk van....
többet is. a gmail fiókomba beléptem (kb 5 levél van msot bent) és a memória így áll: 0% felhasználva
0 GB / 10,1 GB használatban
nah érdeklődő ?, itt tegnap nyomták a krosszosok meg 1-2 speedes
00-04 ig, de fel kell polírozni és meghallgatom a hangját is, na az fain lehet. karbont szerettem volna csak akrában vagy yózsimurában, láttam még egy bodist ami volt nekem is na az szólt szépen.
alukáltam.
reggelt! meeeeee 59 adnám biztos bontott használt, megy az üzenet ha ettem.

óccó neked.
Szeki ha el akarsz adni valamit miért nem veszed fel egyik telefonodat sem?
pls ird meg az árát ide parragilaci@citromail.hu
Ez jó E-re is?
húúúúú ez nekem most sok,,,,,nem megy....azé köszi!