Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kabbe
Akkor mostmár kimondom!
Azt kell megállapítanom,hogy se neked,se a Szekinek semmi sem elég jó!
ezért nem sokára meg kapod a le baszást a motorosoktól itt csak szerelni vagy festeni szabad.....szigoruan kawasakit
De lehet,hogy a háttérben látható pajtával együtt annyi+a telek is!
ki volnék segítve vele
Pont így akartam én is!
Szerintem hívd fel,HÁTHA beszámítaná a tiedet 550-be!
szóval a jó link az ez. és nem semmi
Na ez nem sikerült!
Ugyanaz a motor amit 1.2-ért kínált még nemrég!
[L=http:// http://m.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_900_ninja_zx9r-4401
501]link[/L

Biztos,hogy eladó ez a motor?!?
végülis 10 ezer ft-ot megér a motor
Az eleje Kr150, ninja 250-es lámpával de nagyon jó kis kép.
szeki evvel a bérencek ellen
ennyi!
"Egyrészt minden szarért alkudni akarnak.. .van olyan faszi Szimiéknél van a motorja egy FMX650, 7kilót ér a motor, redbaron rá mondott 350et egyéb kérdés? .. az enyém kint lett volna szerintem 900ért ha megvették volna, pedig én adom 670ért.. Elbaszott az egész de nagyon ami ott folyik"
tegnap facebookon írt egy cimbi róluk idézek belőle:

"RedBaron bazmeg, nem csalódtam bennetek...

Nagy János: Azt felejtsd el.. Mennyit akartak adni a gépért?


Szöllősi Gábor: nem az a baj a mennyit akartak volna adni érte egy másik story lett volna.. el vitték átnézni, felrakták a padra és 40 lóerőt teljesített a motor.. Persze bemelegíteni lusták voltak, és előtte leköpte valamikor a gyertyát így 3 hengerrel járt csak. Annyit kellett volna tenniük, hogy bemelegítik a motort.. Ehelyett lemérte a szerencsétlen 3 hengerrel, és mondta hogy neki ez nem kell mer csak 40 lovas XD és szerelő méri tudtommal, de az ilyen adja vissza a picsába a bizonyítványát..

Ismerem a redbaron-t , tőlünk is vesznek sok motort.. meg hallottam is és láttam is sok érdekességet, de ez viszi a pálmát "

meg ne próbáld!
valakinek van itt tapasztalata a red baron céggel?
Már az is baj,ha segít beosztani neked?!?
Hogy nektek semmi sem jó!
Himi druszámnak ,csak hogy kényelmes legyen az a a fránya ülés
Gsxr 750 a kategóriája
Üdv, Szeki hátsó sárvédőt meg nézted?
ez hülyeség! nincs kategória ahol ezt el lehetne adni. és kúrva drága lenne, hol is indulhatna. retró sbk.
hát eltaláltad
jó drága 9-es lenne!kisfülkés 82-es rendezett papírokkal manapság 1,5 milla!még az 52-est se adják oda millió alatt...