Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Ez itt van tőlem egy köpésre,ha gondolod megnézem neked.
Csak mert valaki elég sok alkatrészt árul 98 as 9 es hez, azt hittem hogy te vagy
nincs időm semmire
Szeki ,te árulsz 9 es alkatrészeket az aprod.hu-n ?
Itt van egy most generálozok egyet nem olcsó úszóház tömítés 4500 ft db
És te mit nézel?ha éppen nem szerelsz?
de csak az egyik szememmel.
te! azt nézed
Végre történik valami a barátok közben.
elmegy 1-2 motoros találkozóra és ki is nyírja, vagy a kutya.
csimbi akar izmosabbra váltani.
Kezditek ki nőni a 9est?
2. szevaztok.
2.hálaluja.
A számozást mondtam nem a skálázást
Bár azóta fazi nem hitetlenkedik
Ő azóta tudja
Szerintem nincs pénze netre, mert elkölti bengára
Fazi karbisora nálam landolt, mert vitte cserébe a dinoszauruszosat Emlékeim szerint mind a kettő 41-es volt
Aztán az enyém breginél kötött ki blokkostúl orosházán, azonta egy hetes vázba szánja
Az bengát nyete lefele az biztos itt mindenki csak hitetlenkedett amikor mondtam, hogy 10-12
nem a 9-es ellen beszélek, de nyúzni nem való. a 10-es alapból tudja azt amiért a 9-es csak kapaszkod-ik/na. pl nem tudom milyen blokkba raknád a tuningot, de úgy kellene kezdened hogy blokk szét olajszivattyú tisztít, full csapágysor csere, hogy tartós maradjon, és még elbírjon 15-20 + LE-t.
vagy egy kilencest csinálok vagy egy tizest veszek


de ezt nem éri meg venni utcára csak pályára mire le van papírozva meg pucba hajíntva abból a léből veszek egy normál állapotút pl ez
belefér a szívótorokba
mi nem!
mennyi? az 10-et evett .
lesz még egy gondod, azok a síktolattyúsok a régi blokkhoz lettek kiosztva, azaz zx7-9, az új 9-en más a szívótorkok helyzete/távolsága így előbb szétszerel beállít a szívótorkok méretére csak sztán beszerel.
az kb egy másik 9-es ára
neeeee! inkább ezt és nem kell hekkelni, meg keccsolni. 170-180 LE és már lép is, azt a sok gubát meg egy külföldi papiros vázba told bele.
naon sok munka és ha nem te magad végzed naon sok pénz munkadíjba.