Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálunk ez megy minden éjszaka.....csak nem verik nagy dobra,főleg mikor ők hibáznak mikor a 20 éves kisfiut a halálba kergették,
vagy kamionokat forgatnak az üldözött elé,vagy be hajitják a lámpát az első ablakon,vagy keresztbe állnak előtted 3-4 terepjáróval,vagy eléd huzzág a szegest,vagy bele lőnek a felnidbe,...............
He-he,jó is lenne!
Annyira azért egyik se igaz,a kép még nyáron készült Máriapócson.
épp most dalolja a hírek hogy újabb 6 tetű rendőrt -tábornokot- csuktak le. eggyel több vagy kevesebb
ahogy érzed csicska!
Te aztán nagyon keleten élsz ha már korra reggel ilyen világos van,és az aszfalt is meleg.
NEM pöcs!


FASZ!
2.jobb estét.
nem vetítettem át, rád, másra! pöcs!

csak leírtam a véleményem!
Akkor is így kacagnál, ha a hummeres egy iskolából haza igyekvő gyereket tapos halálra. A rendőr a munkáját végezte, szabálytalankodott, meg akarta állítani.
Habár lehet hogy jobb lett volna, ha tovább engedi és rajtad megy keresztül.

SZÁNALMAS vagy.
na végre, pofára estek már a nyomorultak, végre megtapasztalhatták hogy nincs dzsedáj erő egy hammaerrel szemben.
itt a kolegád
1. Na mi van pupákok,hasatokra süt a nap.
Jó estét naplopók.
punci mágnes nem kell most olvasom vissza xlájt faszságait látom meg akartad téríteni de nem jött össze
vegyél BMW-t is ne hagyd i
Nem akarok vitatkozni Pipike mert én nem értek ilyen dolgokhoz amellett hogy 5 golf 3 audi 2 ford 1 lada 1 skoda 1 kispolszki 4 trabant és ami nem jut az eszembe volt eddig. De ha netán igazad lenne akkor is árában simám eladom mert kis pénzért vettem. De azért köszönöm hogy aggódsz
mosmég
csak nekem má vótak hasonló próbálkozásaim sokka korábban.
Úgy is mondhatnám, hogy én má végre kijötem abból a sűrű erdőből amibe te most mentél bele
1.jó estét.