Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindíg nem mondtad hova
mire gondolsz himi !cénakazal waze mi más lenne
ti jöttök mixi bácsi?
Zöldfejű barátom?
Bogyóka!
szállás?
kííváncsi vagyok csak
link,vagy leírás?
csak hogy mit mondjak azasszonykámnak

én még nem toom pontosan,vagy péntek délután,vagyis este érünk oda,vagy szombat délelőtt.
meló kérdése
estét pipo menj már át azé a qrva reléjér
Pipi az 2 nappal előtte jün pecázni akar
Nékülem el se kezdődik
Én lehet lemegyek korábban,(1-2 nappal) hogy meghorgászam a bogyesz komájának a horgászvizét
Remélem lesz tiszteletjegy
Panyolára jöttök?
hetven-háromhetvenhárom-negyvenhat-91
Nekem még sose mondta, hogy látogassam meg ott
Bár ha csak törpéket fogtok és abból is akkorákat ami a kezedbe van hm... hát nem is tudnám, hogy utasítsam vissza
Jaa a 850-es Az ilyeneket ma már vas árában odadják.
Ja mi a parton kb. 3-szor voltunk így fürdögélni(má hogy a lányok mer én bele nem mentem abba a bokáig érő pocsojába) akkor is kb. max ilyen 3 órát. Dél előtt ritkán keltünk, viszont éccakáig ittuk okosra magunkat...
Tudod a tiszakécskei bulin lehúzta a telót a a Tisza a számaitokkal együtt ha még emléxel... Nem mindenkiét pótoltam még
Bogyesznak kűdtem egy esemest, KEDD-en, hogy küggye el a tiedet
Szombaton válaszolt, hogy nem tudja
Egyébként Ott b@sztuk a rezet éccakánként sijófokon. Mer a csapat eggyik fele ott vót elszállásolva, mi zamárdiba vótunk.
De Minden nap hirtelen vezérelt programok voltak, ami kb. 5 percenként változott a csapaqt száma tekintetében. (10 fő)
Nem akartam belölletek se hülyét csinálni, hogy elhívlak valahova azt perceken belül kiderül, hogy mégse odamegyünk
Voltunk hajokálni, badacsonyba(borozni) Vótunk még füreden, zamárdi kalandos parkban, meg sijófokon b@sztuk el a rengeteg dohányt, mert nem akartuk, hogy abban a melegben belepenészedjen a péztárcába.
igen itt a cucc, köszönöm.
Megérkezett a cumó Szeki papa?:-D
te disznyóóó ,,voltatok Sijófokon oszt nem híttá....áááá
ott voltunk negyed órára a főtértől
gondoltam vazze.....na mondom ez a faszi se híí fel...biztos jol elvan a pecabotjával
Mindegy,mi is elvoltunk,csak mi nem csavarogtunk,végig strandoltuk azt a pár napot
Na majd bogyónál...
na,na
igy élnek az urak a szegények meg traktoroznak
ez a körösön van,a zozo telkén.
Nem ezt a gumijakkuzét vitte odébb múltkor a szellő
2 bazzmeg
Mi sem unatkoztunk.