Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

generátor?
nekem az alu yoshi barát, és az az acél bódis amit eladtam, valami sv-re vitték szerintem örök darab lesz rajta.
alu Yosi van nekem is sőt án mág el vágtam belőle 15 centit de téleg ,polir hetente edig a legjobban szóló dobom az Akrapovics karbon volt
alu yoshi dobom volt, olyat szólt hogy beszarsz. de minden héten polírozni kellett volna hogy szép maradjon.
elvittem egy olyan szerelőhöz aki délutánra/estére megjavította volna, voltam nála akkor azt mondta hogy ha megvárom összerakja, dolgom volt, este 8 kor felhívtam a lakása elől, azt kérdezte nem tudsz aludni. hát nem. holnap reggel elmegyek a bontóba és veszek egy retek generátort, felhívom a drága szerelőmet és közlöm hogy nem kérem a javítást. délre szerettem volna ott lenni, de ha 2-3 között ott leszek az már haladás, mixi bácsi.
na lépek telószimering csere, és reménykedek hogy lesz generátor.
mikor érsz rigre kb?
alu dob nem pattog annyira vagy nem?
én bódis acél dobot adtam el na az odabaszott, megpörgettem a vevőnek vagy 2x oszt azt mondta :szereljek, lefele.
az az
az fazi dínója csak nem vágom milyen dobja van.
vance&hinnes. talán.
köszönöm. meek nyomtatni.
Na nekem az kell amelyik 0,50 0,51 0,52 nél megszolal az odabasz
Keresd a GSXR 1000 forumban Fehércapa380-at neki van egy Muzzy rendszere eladó!
Muzzy
vagy itt válogathatsz
Na ennek szép hangja van ! Valami ilyesmi kéne nekem is.
erre Bird válaszolna neked szerintem azt hogy http://youtu.be/lDOBlegMSd0
Hát ez elég hülye kérdés szerintem.
Mély hangja legyen?
Függ attól mivel és mennyire van megtömve. Milyen a rács perforációja. átmérő, hossz! stb...
Attól is függ hogy mennyi pénzt szánsz rá, újat vagy használtat akarsz!
Amit eddig hallottam és szép hangja is volt az Akra, Leo, Arrow Remus
Egyébként szerintem a 60 as átmérő sok. 50 esetleg 55 legyen maximum! A perforált cső pedig 3mm es furatokkal. amilyen sűrű csak lehet!
Sziasztok:Tökös kawások,kérdéssel és kéréssel fordulok -e motoros társadalom csoportjához.Szükségem lenne a tapasztalatokra milyen kipufogót vegyek a zx9r re ?Amelynek Mély hanggal kellene rendelkeznie és az e1 minősítéssel ,ami most van kipu az Mastek névre hallgat 60 as be és 60 véggel 50 es összekötőcsővel,vagy ezen milyen módosítást kellene végezni a kívánt eredményhez? Előre is kösz.Mindenkinek jó Pálya motorozást a Lime Partyn és széles utat.Sajna melózom és nem tudok részt venni e családi as napon,de sokat gondolok rátok.
nállatok ugy is le huzza a tisza
itt e van borúva de még semmi
linkesek eltűntetek?
mibe ? hóóóóól?
ugy értem minél evesebbet fürödjetek benne