Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálunk még volt hely
aszondja a Karmi,neki nem elég két kicsi legó
szija drágaságom inkább kis széket mindenkinek
Pipi a te ideálod nem?
Fasza!
fentebb van az eleje
Jó estét zöldek ..nana Bogyók-ám..nekem pasit rendezz. ..Valami jó testű..magast!


sziasztok fiúk.. ezt nektek ..ma estére
nem sikerült idejében lelécelnem, amikor stift lett volna akkor meg szóltak hogy teltház van az utcára meg nem pakolom ki a cuccomat 5000-ért.
Primőr?bónusz premier.
jó estét v éjszakát?
tekergek nyár van szekibá tföldváron vártunk
te is meg vagy? hol bujkáltál?
pipi neked öket intézi azt mondta bogyesz pipié a primör áru
nem írtad, én meg nem kérdeztem a találkozón milyen lett az első villa rugó?
Majd kapsz a pofádra az asszonytól....
nna mi van lusta banda....
Ne a motort nézd Pipi!
A belsőknek kell több kaja. Szerintem is rakd vissza a gyári szűrőt és a fúvókákat.
sőt neked plusz még 1 aki arra a pár napra a szádra ül
Bogyesz ilyeneket ígért a bulijára
Azt mondta aki ott lesz annak mindenkinek alanyi jogon jár belőllük kettő is
Én ott leszek
1
Szép napos reggelt a motorozni vágyóknak
dobd le a direkt szűrőket és vegyél hozzá egy gyári ram airt, állítsd vissza a gyári értékeket és nem lesz gondod. mekkora paraszt lehetett az amelyik így tuningolta a ram air-es kawasakit.
egy gpz-n elfér a direkt szűrő, na de itt. részvétem ha ott alakított az gyagyás akkor mi lehet a blokk belsejében.
valami sok lesz neki, szerintem a sok levegő miatt sok nafta lett ráállítva azért hörög alul mert megfullad meg azért is áll le, belefullad a sok nyálba.Vegyél hozzá gyári vagy utángyártott levegőszűrőt plusz kideríteném hogy nem lett átfuvókázva esetleg, a sor pucolása, alapjárati keverék, szelephézag aztán szinkron a keveréknél tudsz egy kicsit csalni hogy vagy a 2 külső vagy a 2 belső hengernél kicsit többet adsz neki, nem emlékszem pontosan melyik párnak kell de zxr 750 típusbetegség hogy nem tudod full jóra belőni viszont igy jobb lesz ha egy picit elsokalltatod, én is szoptam régen egy ilyennel csak onnan tudom hogy ilyen útmutatást kaptam és eredményes is lett.
Szinkron szelep állítás stb ha utána is gond van akkor passz
Pipikém majd ha ilyen lesznek előtted akkor hencegj