Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki bácsi!Parancsolj!
http://szallas.hu/J%C3%BAlia-P...
1.Jó reggelt.
arról nincs vidid mikor a Kalacko motorját füstöltettem?
van pár videóm nánásról csak tudjam ki szedni a retek telefonból.
egy link ahol lehet arrafelé szállást foglalni?
vagy tipp hogy kit keress szállás ügyben
monta a kutas haverom hogy jóóóóóóóóól ki tárgyaltatok nem én voltam az első aki ott hagyta és nem én leszek az utolsó kell a pénz de nem minden áron.....tehát,nincs kedvem olyan helyen dolgozni,ahol a munka idő alatt folyamatosan baszogat egy 150 centis részeg vén köcsög meg folyamatosan hivogat részegen mikor nem dolgozok........nekem ez nem hiányzik Szeki minden reggel azon idegeskedtem hogy vajon miért fog már megint le baszni.......... volt olyan hogy több 10-20 ember előtt is meg szégyenitett haza mentem és kérdeztem ez mire volt jó? aszonta reggel volt és még nem baszott le az nap mikor ott hagytam olyan szinten fel mérgelt hogy örüljön hogy észnél voltam és eszembe volt a felfügesztettem,mert vizre hánytam volna az előtte összetört csofadt testét hagyuk a vén majmot a picsába,majd lesz másik,éhen nem halunk
a tuti medencés bulik Fehérgyarmaton megrendezett motoros találkozón volt........a strandon 3 nap strand.ingyen éjjel nappal------de az is meg szünt,nincs péééééééénz
oszt mér hagytad ott az öreget te hóhányó.
nem vazze csak nap közben nyitási időben lehetett áztatni a pöcsödet, ha bezárt a fürdő akkor csak retyóra lehetett átmenni, a medanszijéből kitessékeltek
a tuti bulik kisújszálláson voltak, ott végig nyomhattad a medencéből a hétvégét.
Szekibá.Nánás
Parádon van még szállás,csak macerás,mert az 1. éjszaka után át akartak költöztetni egy másik szobába.....
ugyhogy másik után néztem...
Mi is csak a bulira megyünk,szállás Parádsasváron
péntek-szombat átmegyünk,megnézzük a sok idiótát
meg koncert oszt jóvan,,,,
aludni meg nyugodtan,csendben,ágyban
nánáson is ki áztattad rendesen ..
ez a sirok is érdekes. voltam már vagy 5x 6x, de felfordul a gyomrom ha a retyóra kell gondolnom, az 1-ső buli után a hegyoldalt szartuk le ,ótán a környéket, tudom hogy bérlik azt a szabadidő parkot, ez a hivatalos neve, de hogy egy kibaszott retyó sort nem tud oda telepíteni senki az már csúcs. a mobilt is leszarják a rendezők ,délután már a toytoy szarkupac tetejére tudsz felülni.
megpróbálok szállást nézni a környéken, nappal úgy is a szerpentin és a fürdés a buli, majd csak este a koncertek. egész nap meg nem fogok a kantinban vedelni. a szokásos eső is beüthet akkor meg iszap party lesz.
na lassan annyitok van pöstiek
http://www.idokep.hu/percrol-p...
jajaj
meg is érdemled,,,hagy boldogítson!
rosszul irtam szóval ha nállam lesz a tali akkor.....értitek,
kompoztáltál? Pipit hivtam.........aszonta ne gyün már peckázni hanem aztatat találta ki hogy ha lesz a tali nála akkor lejön 2 nappal előtte megőriteni az életemet még ki akarja használni a 9 hónapot
festek és közbe netelek
le kellett volna menni tiszakóródra a túr bukógátjához fürödni egyet.
arra néztem és nyomultam tovább faszi. nem sok ilyen lesz már, talán ha pipi megy hohohohohohohohohorgászni akkor leugrok autóval, mer ugye a pecka cuccc szarul néz ki a 9-esen.
nem lesz több suska bengára marad az ótó.
ott te vagy egész nap bammeg netfüggőőőőőőőőő!
nem-nem.....
13-19 ig pancsi volt
ha szereztél akkor mér kérded
csak azt adom ami már nem kell.