Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néha-néha
Mi a külömbség a kettő között? Te melyiket ajánlod?
Bogyókám megy a gumiégetés?
http://youtu.be/QpGaQpLThtA
Te méé szólsz be nekem?
1.Jó reggelt.
8000 ft a kopó 7000 ft a fém lamella a zx9-be. ha még nem szereltél ilyet akkor 2-3 óra, ha bele ejted a karterbe a dekni tájoló ékét akkor 5-10 óra.
nézd már azt a Zöld ruhás embert ott hátul Zozó
felmentél végül a kecsóringre? nagyon fasza volt a verseny az Euroringen, megvárhattad volna te is,mondjuk elég későn kezdődött,végül nándi is benevezett
nem szeretem a liba hust amugy meg tán be van kamerázva
gyere össze próbáljuk a hasszázasokat
Köszi az infót. De nemhiszem hogy gond lett volna vele de köszi.
Te bogyó csendesebb járművel nem tudtál találni a libalopáshoz?(a kép bal felső sarka)
Sziasztok!

Van 1 pár eladó indexes visszapillantóm sportmocikhoz, fejidomra csavarozható! ára 14ezer, kedden(05.15.) vagy vasárnap(05.20) Győr-Budapest vonalon, csütörtök(05.18.) délelőtt Budapest-Veszprém vonalon átvehető egyeztetés után! Az első jelentkező viszi a tükröt!:) jelentkezni vagy további képeket kérni ezen a címen lehet: mzsolt87@indamail.hu

Széles utat!
ennyi a töltő fesz, hogy elkerüljük a kellemetlenségeket.
ez is megy nincs gond, de nekem szokatlan ez a forgasd ide oda játék, a tömege az parádés, ebbe kellene a 9-es blokkja. most épp sport szűrővel megy de vissza kapja a gyárit, ha jó idő lesz a jövő héten egy délután ereszd el a hajam lesz lehet gyarmatig.
4kor végeztem és jött a huzat lengyuszt már rávolt készülve hogy megyünk hozzád
oksa
Okés Köszi.
Persze. De csak hétfőn tudom feladni mert itt semmi nem működött mert elvágták az optikát., de bank se posta se net.
hát én ezt tudtam annyi az előnye a hasszáznak hogy könnyebb éski van hegyezve 15-16 ezerig legalább is az enyim ki cseréltem a gyári első fogast 17-esre,igy bele forgott 265-be is de adrenalin 200%-on,mivel a motor szinte uszik az ut és fölötte,és meg a motoron lebegek szerintem Pipi le is fog maradni rólla
ide most ért el a jó idő.
hétfőn küldöm.
Himi miért szólsz be Jimy nek ?
Kest, küldöd?
Rendben jöhet. Madai Sándor 4623 Tuzsér Petőfi tér 23.
Köszi
10 000 ft+ posta költség. 1770 ft.