Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha sportosan akarsz menni akkor gixxi.
ha örök motort akarsz akkor honda.
ha mindkettőt akkor 9.

vannak megkímélt és jó 94-97-es kawák 9R-ből, de azok ritkán eladók.
én sem szereltem agyon magam míg a régit használtam, csak azt tudnám honnan a faszból spóroltak ki 36 kg az újabból.
csak 98-utánit vegyél -sajna nekem is van egy eladó 95-ösöm- 2000 utánit úgy vegyél hogy ha lecsukod akkor egy vagyon a talpra állítása.
98-99 közöttiekből válasz, szerintem a legjobb és olcsóbb is, 500 tól felfelé van választék színben és futott kilométerben egyaránt. kis horzsolás ne rémisszen el a kopó alkatrészek listája inkább legyen jobb az többet visz el. az extra cuccokat meg kell fizetni de érték is marad, a fogyasztása a többihez képest szerény. cbr 900-ból csak 98-99 et keress az kényelmes és hibamentes-ha a töltését rendbe rakták- gsx -r ből választhatsz jót is és rosszat is, de te is tudod hogy egy vérbeli versenymotor, és 2000 környékétől a ringes motorokat is árulták a szabadpiacon, egy disznó motor a gsxr750 de jót kifogni még nagyobb mák, alkatrész ha kell hozzá akkor borsos mert rajtad kívül sokan aprítják.
Hali, nekem 97-es volt.
És midig szereltem, lássuk csak mit is........

Azok 3,5- és 20 liter között esznek, de cserébe 300 felett karistol.
És a legkényelmesebb évjárat.
Ha, kifogsz egy leharcoltat, akkor mindegy melyik évjárat.


egy hatkilós verda
utassal,130-140 utazóval 5,3 ra jött ki a fogyasztás vegyesen!
Használt lánc,amivel vettem nekem is kibírt 22000-et.persze bírta volna még a lánc ha nem szórakozok az 1 kerekezéssel
Az egyikkel -nem új volt- kb. 24,000 km-t mentem hiba nélkül. Egyedül a láncot nyúzta meg, de az se volt új amikor vettem.
A futóművét lehet sportosra is állítani, elég utasbarát jószág, az asszony 140-nél tudott aludni mögöttem. Fém fékcső must have!
Hidegen indításkor ne füstöljön, ha csak később kapja el az egyik henger az nem olyan nagy hiba nálam a régebbiek csinálták hidegben. Ezeknél nem lesz fesszabályozó/generátor gond, mint a hondáknál.
Váltóját nézd meg nem-e rúgták szét!
183 centi körül vagyok,így az is valahol egy szempont hogy ne érezzem úgy,hogy egy póni Rometten ülök,a lábammal a nyakamban!Olvasgattam én is róla,hogy ezeknek a típusoknak a kényelme nagyon jó,szinte már túra motoros és az utasok sem panaszkodnak annyit! Nagy százalékban egyedül használnám hosszabb-rövidebb hazai túrázásokra,motorozásokra,(nem városban)de előny lenne ha a párom is fel tudna néha mögém ülni,úgy hogy nem kell 30 percenként megállni!Természetesen a fogyasztás is fontos,de ha csak azt nézem,akkor a robogómmal kellene járnom!
Akkor ezzel,hogy 98 utánit nézzek,eléggé le is szűkült a keretemen belüli eladó motorok listája,de ha ezen múlik hogy kevesebbet kelljen szerelni,akkor már megéri!
Fogyasztás 4,2-15-ig Átlag az 6 liter volt.
Kényelemről annyit hogy ha te is 185 centi vagy magasabb vagy akkor a lábad nem fog beférni a tank oldalán a mélyedésbe. Van rá megoldásom ha kell valakinek.
'98-as évjárattól nézegesd
jó választás a 9-es,lásd az enyém .
nem bántam meg,és ez a legjobban motorozható motor ebben a kategóriában.Bár az RR is jó,de kényelmetlenebb+többet zabál
Csak az alap dolgokra kell odafigyelni,amugy elnyűhetetlen azt mondják .
Legkényelmesebb sport-túragép,fogyasztás 5,3-8 literig.A mai benzinárak mellett ez nem elhanyagolható
Volt 4db. kilencesem, csak 98 utánit nézzél, ha nem akarsz sokat szerelni!
Nekem a 2001-es tetszett a legjobban, és az utasomnak is.
Olyat úgyse találsz ami nem volt törött, azért próbálj olyat vadászni
Jobban fogyaszt mint a 900-as cbr-ek, és jobban is megy, cserébe gyengébb a fék a kawán, de a többiek szerint csak az én motorjaimon.
Sziasztok!Egy kis segítséget és egyben tanácsot szeretnék tőletek kérni!Motor vásárlás előtt vagyok "szerencsére" és a kinézett motorok között van pár ZX9-es Kawasaki is!Sajnos a baráti körömben nincs senkinek ilyen típus a tulajdonában,így megköszönném ha leírnátok hogy milyen hibákra érdemes odafigyelni ezeknél a típusoknál és hogy esetleg melyik típusokat,évjáratot nézegessem inkább!Maximum 6-700 ezer forintos határokon belül nézegettem a régebbieket és a kawasakik mellett a Honda 900RR és Suzuki GSXR-750-eket!Ha esetleg ezekről is lenne véleményetek,azt is köszönöm!
Valaki ismeri ezt a Sigma nevű márkát? Nézegettem Jet kit-eket aztán megakadt ezen a szemem lehet csak én találom kicsit olcsónak http://www.ebay.co.uk/itm/00-0...
2. jó reggelt!
209461198
1 jó reggelt.
elveszett a telefonszámod, felhívtalak volna .
látom megint karbit keresel, mi a probléma a kékkel?
használtam van, ajálj érte egy összeget.
Csak azért gondolom mert senki sincs a fórumon.
asszem 2000 környéke / db
csak?
hol?hol?hol?
mert mennyi a gyári cucc? nekem van egy valag használt!