Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tom nállatok milyen az egészségügy de nállun amikor én feküdtem bent ilyen aranyos csövel és tasakkal már 2-3napja bejött a növérke és döbbenten kérdezte ha ez még magában benne van akkor kiböl huztam ki?
SZiasztok Huligánok!

Rég jártam felétek, de most visszatértem:)

Holnap megyünk Taszárra gyorsulni meg egész napos programozni... gyertek ti is!

Kaposvártól 15 km. Jó programok lesznek!

Üdv Néktek
kösz
hát elég szarul......nem akarok ilyen nyomorult vénember lenni,inkább nem is akarok megöregedni ha ezzel jár a menést még gyakorlom,ülés az abszolut nem megy fekvés is csak jajgatások közepette,,,,a wc-t már nem is emlitem a cső még bent van,szerdán huzzák ki..........aztán remélem ennyi és jól sikerült,mert én ezt nem csinálom végig megint
Felénk máshogy fogják a pecások a halat amugy meg a tóparti kocsma nyitva a többi nem számít
Na aszok mosmá császtok
Rossz az időzítés lengyusz Holnap egy hipermarket sem lesz nyitva
Ja és gyors gyógyulást az összes lábadozónak
mert mosmár világos lett minden az asszonykád fotoz,és ő hozza a halat,,,,,,,,,,,ha van a profiba,te profi
Bár zsuska biztos nyugodtabban van a műtéted óta, hogy nem tologatod az orra alá a kisbüdöst...
Jó estét!
Gratula pipi,holnap megyek megfogom a testvéreiket.legalábbis remélem
egyébként, hogy telnek a napjaid herezacsi nélkül?
Namost nemértem a kérdést
Én vagyok a Profi
a profiba vannak halak:?
Igen marha találkoztunk már néhány kicsilegós berúgós bulin...
Akkor az asszonyomnak el ne mond mert Ő a profiba dolgozik
az nem lehet öt ismerem
én ezt mindig is sejtettem..........meg szerintem a töbiek is
Kapcsolatok kérdése az egész
Én vagyok a Tesco Global magyarország elnök vezérigazgatója
láttam a horgász totyikban ám gratula hogy ünnepek alatt is be jutottál a tescoba
Na itt van bogyesz Ezért nem tudtad elérni soxor a "nagymester pipit"
KUNMADÁR aki mégsem megy egy kis izelitő belépő 2500 tarja sült kruplival kw 200 üditö 350 1500 benzin 260km nem sokat evett a kawa 120km/h még maradt a tankban nem kellett tartalékra tenni kisujjnál sünök mértek befele
kunmadár
2.-dik?