Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem megy szét?
Morse lánc, az jó fajta
semmi
Mi van ha azzal rakom össze amit kitoltam belőle?
nem tudom a kawasakihouse-tol rendeltem azt mondta gyári
kawa vez lánc M betű van a szemek oldalán.
Ha kell valamelyik haverodnak gyári e46 felnik szépek, erősek.

Illetve lesz egy opelbe való Recaro ülésem eladó. Megvan hozzá a magasság állítós sín is. Nagyon szép, nincs kiülve, nem szakadt. 5000Ft.
Milyen láncot tettél bele? DID? Akkor Itt a Pink Motors-nál Kb 400 Ft
Kicseréltem hol kapok nittelő szemet?
Akkor nincs más megoldás.A régi lánc elvág az új lánc ha végtelenített akko gáz. Azt szét kell nyomni és kell egy új nittelős szem hozzá.Összefűz nittel és már mehet is!
Még tavaly megvettem a vez láncot, most szervizelem és így ezt is ki cserélem.
Öreg VAS de oda bassz.
Egyik barát mondta "NAGY KALAPÁCCSAL LEHET KICSIT IS ÜTNI"
Szeretném ha a motor makulátlan lenne, vagyis az.

Családtag ként kezelem!444
Hát ha jó a 98-é a Bélásba akko szerintem kell. De megkérdem az embert mert ma elvitte maszek feszítővel. Azt mondta eddíg is így ment.
ma megnézem hogy van-e olyanom. a 98-é van az nem jó/kell neked?
ha hagyják vagy sokat járnak laza feszítővel akkor az alu ház kiverődik és befeszül. onnan már nem ugrik tovább a feszítő.
tank le, vez.fesz. patron végén 12 kulcsnyílás csav.le feszítő rugó ki motor indít.alapjáraton hosszú vékony csavarhúzó vagy más nyomóeszköz 1- max 2 kattanást benyom, előtte kipuf rongyal befog hogy hallható legyen a kattanás. vissza szerelés ugyan úgy csak fordítva. ahogy a mostani vezetőm mondaná-nem főnököm - jó keccsolást.
Vagy annyira befeszült a "ricni" hogy azért nem tudja a rugó nyomni. Szét kell szedni megjáratni és jó lesz!
Mivel a kapucnyi gépét vetted meg, így tudom, hogy annak jó a vezlánca, a feszítőn nyomjál finoman egy kattanást, járó motornál mert valszeg a rugó már gyenge.
miért cseréled? feszíts rá kézileg, egy gyári lánc sokat elmegy!
Esetleg elmondanád hogyan csináljam otthoni körülmények között?
csak ha szétnyomod a vez. lánc valamelyik szemét!
a régi kawáról nem veszed le csak úgy a láncot. alul gyárilag védve van.
Helló esetleg valaki tud segíteni vezérműláncot cserélek a zx9r-sen
de nem tudom kivenni a láncot esetleg valaki valami megoldást tudna adni! Mert k....ó idő van és mennék gurulni.
ES MOST?
Jo reggelt trogerek!
1.Jó reggelt,talpra magyar.
enyje bennye:D
akkor tuti nem jösz? 14:00kor indulnánk,úgy se?
köszi az infót