Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki valami Monostorpályi utca merre?
ilyen betárazást várnak a srácok, és jőőőőőőőőőőő a tej.
rudat csinálsz belőle ?
Hűtő milyen állapotban van?hogyé adod ha kell?
fazi remélem így készülsz a tejfakasztó bulira
legközelebb így jár az aki nem fizet!
üdv pockok ,de ki vagyunk halva. holnap megyek Debrecenbe ,tudd valaki olyan emberkét aki kawákkal foglalkozik és megbízható?
Sziasztok!

Egy 95-ös, és egy 98-99-es kilences bontódik. . .

30/351-0610
Szekinek
link
1..
egész bárszekrény
mennyi pia elférne benne amugy az amcsi dolgok szerintem sehol sincsennek technikailag de a külsök általában igen morcosak és tekintélyesek
de a dobozokat ki lehetne tölteni
amerikai behugyozok motor de szeki biztos tudja
ez olyan goldwing kategoria gondolom tempomat stb a sulyán kivül biztos tetszene
szevva 1.8as blokk volt benne
amugy jo estét neked is barátom
én el lábadoznék vele pár év és pár borulás után majd lejjebb adom a tempóból legalább látok majd valamit a tájból is plusz ez majd nem akar egyböl kerekre állni ha az ép fölcsipett bige több 50kilonál
ahol ma dolgoztam ilyen http://www.polarisindustries.c... betegágy állt a garázsban
estét
nálunk a múlt héten volt egy kis mizéria volt amelyik autó alá alámászott a rendőr nem győzték kiszórni a büntetéseket a jó kis városi levegő
az enyim meg Piros
ma műszakiztattam a Toyotát az hagyján hogy simán átment de kék környezetvédelmi matricát kapott a 21 éves 510ezer kilométert futott dizel autó merthogy ennek korszerü motorja van nem tiltakoztam enyhe csodálattal az arcomon a japán technika iránt elhuztam hátha félreértették a dolgot mostmár jöhet a szmogriado
Holap megyunk dokihoz!
Eddig ugy nezki hetvegen nem lesz tejfakaszto buli
Holnap tobbet tudok mondani!
1 mitter fere teve neked