Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vajon mi kattoghat benne?
Az ara viszont barati
Sehun senki?
Koszi, nem is tudtam hogy ilyen szepen is tudok kerni...
ES MOST?
Megoldjuk.
szombaton vagyok a garázsba de nyugodtan odaadhatod bármelyik kollégámnak köszi
mit firkálsz ide?
jól ....tsög!
Ti?
nekedis...tsög

jóvagye
szép deres reggelt
Pénteken fel tudom vinni ha jó neked. Délután hogy dolgozol?
cső sedu, figyi küld már vissza a dolgokat ha nem kellenek, mert van helye a kormánynak is. köszi
Volt egy szoboszlói zöld, azt is nagyon sokáig árulták. Szeki is megnézte, a váz sehol nem volt jó rajta. Az is ilyen évjárat volt.
Akkor valamit benéztem, mert 900-at láttam árnak.

Nem ezt venném. Legalább ha törött akkor is próbálják gyárira visszaalakítani.
sedu!
ár nincs csak hogy hitel átválalással
vagy felhivtad?
Biztos, hogy törött, összelegózott motor. Ennyiért biztosan nem kellene.
Jo reggelt trogerek!
1.Jó reggelt.
ha jól rakták össze és nem görbe a váza akkor de ha tulaj letagadja akkor
az első futómű viszont a 01-ig gyártott hatdugós és a sárvédő a fülekkel is a 01-ig gyártottról való. nekem is ez van az E modellen.
igen, de a szörcsögőjét átfestették ződre, amúgy erősített lengővillás kapaszkodó nélküli, és gyártották még 2004 elején úgy 05 hóig, tehát vannak valós 04-es zx9-ek, amikor már zx10R köpűltek a nindzsákok gyártósorai.
de úgy látom te a hitel varázsban élsz. én SOHA nem hiteleznék főleg most egy motort, kell egy karbi sor és egy szabadonfutó görgőkosár és lűheted a vasad csak tankolni kell, ehelyett havi fixes lehúzásokban gondolkodsz . nem fizetnék a zsidóknak motorért, főleg ha ők rángatják az árfolyam skáláját.
de te látod, a te cuccod.
na akkor ennek is megvan a maga története
Maga a motor 2003-as, csak 04-es forgalomba helyezésü. Évjárat stimmel, de E-s eleje van, ammeg valószinüleg azt jelenti, hogy az kapott az eleje nem is kicsit, anno.
Sehol senki?
Lefoglalnam de mikorra,meg hany fore?