Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fazikám jópofa vagy
"Lefoglalnám de mikorra"
Hát mi honnan tudjuk mikor születik meg a kismajom
A dátumot te tudod
Azért próbálj bennünket időben értesíteni, mert spec én elég elfoglalt vagyok mostanság
Kockáztas
Nem veszi fel a pocok és a email-ra se válaszolt egyem a pici szívét, Csak úgy elmenni blindre oda vissza 740 km egy picit sok.
Ilyen retket. 900-ért több éve szépet adtam el.
1.Jó reggelt.
Igen van,még gondolkodom,hogy mi lehet a pumpád hibája.
köszi a segítséget holnap még ezeket átnézem aztán ha bebizonyosodott hogy a relé a szar akkor kéne nekem egy,gondolom van neked?
hajtókar csapágy. vagy szétesett a vez lánc feszítője.
először nézd meg az ac pumpa reléjét, a fekete burkolat alatt található relé kapcsoló érintkezői néha beégnek idősebb motorok vs nagyobb futásteljesítmény után félre kopnak összeégnek, kontakt hibásak lesznek ez okozhatja hogy egyszer megy, egyszer megáll a pumpa. esetleg leszakadhat a tápvezeték, vagy szétesett a mechanikája. előbb ezt nézd át, gyémánt reszelővel vagy izmosabb vékony reszelővel megigazítod az érintkező pogácsáit, ha maradt még belőle valami. egy lehetőség.
na ez egy borzadály 1.2 miskóért!
szia!megkaptam a feszítőt meg a vezető papucsot,köszönöm szépen,kifejtenéd bővebben a véleményed,kiméregettem az összes kábelt ott nincs szakadás,néha néha meg megáll a pumpa és nem kap áramot,tudsz e valami okosat ajánlani.
kb 3000 ft.
nem mindíg az ac pumpa relé rossz!
Sziasztok!Szükségem lenne egy ac pumpa relére,valakinek van-e esetleg,zx9 95-ös höz.akinek van ne fogja vissza magát bátran irjon.
hajrá zozo, itt a géped! ne engedd el híjjad!
mijez a csönd itt
Forralt boros estét mindenkinek.
minkis
estét
mi kattogna benne hát a szent lélek baszkikám
Üdv urak, Fazi hívtam a pockot de nem veszi fel addig csak találgatni lehet a kattogást
Remelem kitudjatok bogozni a lenyeget! ,
Legalabb a foto erejeig rendesen osszerakhatta volna
Emlekeztett arra a kepre mukor sedu rakta fel a kepeket az idomom fenyezeserolmikor.a talicskan voltak az idomok ,a hater stimmel
Ez sem szalon alapot!