Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi magadnak mikor nézel már motort?
Ezek szerint akkor nem nagyon érdekel
Nos ilyen állapotút szerintem lehet találni, mondjuk ez árban nem volt rossz, de ha ezer km-er múlva rákölktöd a gatyád akkor jó se Ezek mindíg utólag derülnek ki...
Ha jó sejtem az asszony bringája pont olyan színű lesz mint a bömös, gondolom külön festékre nem költöttetek...
köszi Pipi téleg meg spóroltál nekem egy felesleges utat
Vázon is volt egy-két apróbb karc, de olyan rohadt félhomály volt abban a fészerben csak az egyik oldalát lehetett látni.
Na nézd ha a tank törött akár komolyabb esése is lehetett valamikor ennek a gépnek nos, ha a váz esetlegessen jó akkor igazából a többi nem akkora gáz, ha csak nem egy gitt-fészek az egész...
Helló.
festem az asszony bringáját és annak a matricája de bánná a fene ha sodródnék mert augy is meg fognám csak JOGSIM LENNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
az hogy festve volt és ott nem volt aládolgozva rendesen és felmarja a benya
Valami papír ráragadt, szedd le róla mert így kisodródsz...
na itt a 2500 forintos gumi
És erre mi az ötlet basikám. Az üzemanyagbeöntőnél ha látszik valamennyire a képen eléggé kókány a dolog. Mintha roppant volna a tank, vagy mi a vélemény?
Még van néhány fénykép de valamiért nem rakta fel
Tomi montam hogy 10-et nem adok gumiért főleg nem darabjáért tegnap vettem 2db-ot 5000-ért postával 1ütt volt 6680ft a kedvedért mindjárt le fotozom a kedvedért
látod nekem a srác aszonta pályát nem is látott de azért köszi Pipi had rágodjon a srác ugyse kapkodnak mostan motorok után én meg hátha találok másikat a kategóriáért meg ne agdódj már rég meg csináltam volna ha meg lenne a jogsim......már utánna érdeklődtem valami 30 ezer meg 2 hét mert csak rutin vagy csak forgalom van....többi nincs......már meg is eggyeztem az oktatóval 1 kanyar olajban na de téleg köszi
A tankon a festék azért hólyagosodott fel mert alatta lyukas vagy levegős!
Tapasztalatból mondom! Csak úgy a melegben nem hólyagosodik fel ha jól meg van csinálva! Felettéb nem ha gyári! Valahol levegő van a festék (gitt) alatt vagy lyuk és a benzin miatt jött fel!
Bogyeszkám most jöttem megnéztem a romot.
Nos ez a motor két évesen került kőrösre. A második gazdáját ismerem akinél néhány hétig volt, ő (kupec) nem megtartani veszi a motorokat. A gyerek 2009-be vette meg tőle 1 misiért azóta 2700 km-ert ment vele állítása szerint. Vagyis Ő a 3-ik kőrösi gazda. Kikérdeztem egy jó haverját és igazolta, hogy a srác tényleg nem nagyon motorozgatott vele. A guma rajta koppig van döntve, aszt mondja így vette használtan egy kecskeméti pályázótól Ő állítása szerint 2-szer volt vele a kecskeméti gokarton, egyébként országúton használta. Nos ránézésre(hangsúlyozom) ránézésre egyben van a motor. Vannak rajta kissebb karcok, mint a bal oldali idomon, kipufogon, tükrökön és egyéb helyeken, de nem vészes. 7 éves motortól ez elvárt. Egy két idomcsavar hiányzik, de ez legyen a legnagyobb baja.
A tankon a festés egy helyen fel van hólyagosodva, állítólag ez idén a melegben történt. Jobb oldali bukógomba nincs, állítólag már így vette. Kikérdeztem a balesetről, azt mondja a fejidom repedt el néhány helyen, az lett megcsinálva. Ami érdekes lehet a tank benzinbeöntőjénél kókányolás nyomai fedezhetőek fel. Esetlegesen javított lehetett a tank,(meg lehetett roppanva) persze ez nem feltétlen Hidegen lett indítva, indult szépen, nem csörög, nem zörög. Befogtam a kipufját is az én vájt füleim nem vettek rajta észre semmi rendelleneset. Megpörgetni nem tudtam, mert a kis helységben nem pöfögtettük sokáig. Egyébként füstöt abszolút nem nyomott hidegen se. Kitolni nem tudtuk így az egynyomonfutást nem tudtam ellenőrizni. Nézd 3X12 X 18 ezret szerintem meg is érhet Pesze nyílván előszőr ki kell próbálni veszi-e a sebességeket, kóvályok-e ütnek-e a tárcsák, koppan-e a telő és stb. Egyenlőre ennyit tudtam meg. Nos a bankja nem adja csak ha 3 kiló be van fizetve. Azt mondja mindennap van érdeklődő a motorra, de mindenki csak hitelátválalással vinné. Senkinek sincs 3 kiló befizetője. Küldöm a néhány képet is.Szerintem ebbe a közjegyzőibe meg nem fog belemenni, nagyon azt mondogatta. Nézd azt, hogy kivűlről milyen egy motor, azt mindenki látja, hogy belül mi van ahhoz szakember kell én ennyit tudtam megállapítani ennyiből. Lehet, hogy igazat beszél a srác, de lehet valami sz@r van a blokkal ezért nem merte használni, nehogy alatta könyököljön ki ezt nem tudom. Mint ahogy azt sem mióta hirdeti Egyébként az jutott eszembe ez meg mi a sz@rnak kellene neked, mikor erre a kat.-ra még jogsid sincs Ezzel elkapnak barátom mégy másodszor is katonának azt ugye tudod
Bogyó, nem kerestél, elvitték a gumikat és az Azev A-t is.
Motorra van még 2 füstölni való ha érte jössz a tied!
És a képek...
Sziasztok Huligánok!

Mivel egyelőre nem lesz motorom, eladó a bőrruhám és a vadi új bukóm:

1. 1 szezonos Hein Gericke 54es két részes bőrkombi, mondhatni hibátlan állapot, mindenhol protektoros hátnál is kemény, I.á: 45.000 ft

2. Nolan X-lite X701 XL-es versenybukó rendeltem, de nem is használtam mert elvitték a ninját I.á: 55.000. 115e a boltban!

Meg hát az egyszer leendő Ninjához majd kitudja milyen színű ruci kell...

Jók legyetek

Edem
nyelv nyujtogatást,nyalakodást
Hát nagyon írígy vagyok zozókám
Ezmiatt alig aludtam
mit is?
csak tanultok tőlem valamit