Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez jóóó!
Hát bogyeszkám , mire hazaér a gyerek én addigra megyek el melózni Sötétbe én nem nézegetem a lomodat, holnap délutánra beszéltem le vele
Viszont leinformáltam Nos nézd nevet itt nyílván nem említek, de beszéltem azzal is aki ezt a motort idehozta(akitől ezt a srác megvette) és azzal is aki szervizelte. Söt beszéltem ennek a srácnak a komályával aki nekem üzletfelem Nos ez a srác tényleg nem sokat motorozott vele, egyszer csúszott vele kis sebességről akkor fejidom sérült és egy két apróság. Viszont az előélete nem kóser A km-er nem valós millió van benne Már akkor kótvány szar volt az egész amikor idekerült kőrösre. Az előző tulaj is adott neki rendessen A vázat festeni kellet, mert a tankból szivárgott a benya és felhólyagosodott rajta a festés. Állítólag hidegen nehezen indul, már ez se jelent jót. Váza talán egybe van Nos a szerelő srác azt mondta messziről kerüljem ezt a motort, de igazi konkrétumukat nem mondott csak azt, hogy a neve ne merüljön fel sehol(ez érthető) kis város ez. Azt is mondta, ha valami nagypofájú hülyegyereknek kell akkor vigye nyugodtan
Nos bővebben holnap
Bár én hiszek a szerelősrácnak, ha Ő azt mondta ne Az úgyis van.
na ha kijózanodtál akkor tépjél motort nézni
3.-dikk
2.-dikk
1.Jó reggelt.
9.-dikk
totál képtelenség
én mindenre emlékszek kivéve arra a pár óra hosszára mikor mindenki el tünt és sötét volt
Csimbi akkor kepben volt mint,Mona Lisa!
Pipo kerult dimenzioba!
csak neki tünt két orának csimbi idö elhajlásba keveredett
Csimbi beszolasa a buliban:Te Fazi :Ezek mar 2 oraja fozik a halaszlet a hal meg ott van a pulton , ,
Bar a dunaban furodtem de jo a szorasom!
Remelem ivott a hal abol amiben ma furodtem
halászlé volt
Csak nem bakol lottetek mint,Lengyusz?
nem szarvason volt ebéd
No beneztetek a bolingosba kajazni?
ES MOST? ,
én montam neked hogy basinál érdeklődj
köszi rákeresek
Igaz itt kicsit drágább a szelep 26,49 USD
Van több helyen is mindjárt beszúrom a linkeket oszt hátha segít!