Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az idén ültette, egy fél hektárt aminek a fele kötött meg de szerinted eddig mien saját házi pálinkám volt?a kert be van jó pár éves szilvafák amiket permetelni szoktam,és az alját kaszálni na ez most jól terem a tavajihoz képest tavaj 24,4liter páleszt adott.......idén töbett várok
Csak nem el utasították a részlet fizetést?
Főleg utcai gumikat kaptál, most is van -ingyen- csak bacol érte jönni!
4 db. 16-os AZEV felni érdekel esetleg? 5000/db
Na-na,1fa-1mázsa .Hát nem idén ültetted a fákat?Vagy a titkos Moszkvai permetszert használod.
MŰSZAKI HIBA volt (a fékkel), nem szar gumi.
Gyalu pedig először azt döntse el mennyi km van a motorjában!
A sajátomban 40,000 km van óra szerint, de 50-nel hirdettem meg, mert ment egy darabig óra nélkül is.
a slick nem figterkedni való hamar kopik,betapad,majd lelöki magáról az egész réteget végül is nem adtad drágán a gumikat az volt a lényeg
nem adtam fel a kaszálást mosmár csak hobbiból a kertet a szilvás és amit a szárvágó nem tudott levágni
de a jó hir hogy felszedtük a hullót 1 fa alól és máris van 1 mázsa mennyi lesz még
a megállást haggyuk
tavaly ki kaszálta el majdnem Crazy-t a célegyenes utáni jobbosban?Na kivót?
Te beszélsz megállásról
Majd akkor neked nem állunk meg
Te még hiszel a reklámoknak? Én évente 2-3 alkalommal pályázok, mégis állandóan -vágott- slickkel megyek tehát jóformán csak utcán. Sokkal stabilabb a motor, jobban tapad, és tovább is lehet dönteni.
Volt egy vagon pilot power nálam, a 2CT is odaadtam bogyónak lefüstölni.
Bocs Himi nem akartalak lebaszni de elég nyűgös napom volt és a hozzászólások csak olaj volt a tűzre
na-na ,az a pocok az sedu!
Na én is ezt mondom de rögtön harapnak a pockok mintha Rossinak kéne gumit választani lényeg hogy ezt letudom rakni lábtartóig az időt meg leszarom lényeg hogy egészben jöjjek le a pályáról.
Ó csak az a szép zöld gyep csak az fog hiányozni.
helló mindenki!
jaaaa
Szabin vagyok,csak a guglésat tudom olvasni.
Vannak nagyon jó utcai gumik amik megállják a helyüket a pályán is. Különösen a mi szintünkön. A vágott slikért meg a rendszámot is leveszik, arról nem is beszélve, hogy nem utcára találták ki. Teljesen más a szerkezete és nem is úgy melegszik mint az utcai.
erről pofázok én is,de eggyesek ,szerint pályázni csak slikkel lehet
Holdudvar ?:)
A mi szintünkön tökéletesen megfelel az a gumi. Lábtartóig vihogva döntheted vele...
Na egy ilyenre én is beruháznék...egyszer :)
szééép zőőőőd színűűűű volt az a kettőpercharmincmásodperc

na végre.......faszom