Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok! Hozzad Himi kollégát is!
akkor ott találkozunk
26.-án én is számítok menni.
nekem ez jön be.......és csendes
mint valami ufonauta
Nem rossz,sokat vaciláltam ez,meg a piros között.
ez meg mi a vihar tán vader sityakját el loptad?
Himi kolega ,26 án?
Hali pockok na végre meg van a Lime Partyra a hátsó gumesz
Pilot pover 2ct lehet cibálni
szép jó estét faszik
Hát nem 20 ezres kategória,de nem is olyan durva.Kb 45

az ára meg odabasz
Csendes,könnyű,komfortos és gyönyörű!
Hozzád is a tojóval megyek, nem hiszem, hogy aliz odacuccolna
szerintem jobban járszha lesz nállam a tali,össze pakolsz és ide is cuccolsz nállam
jajj az a gyerek ott hátul.. még jó, hogy nem ismerem
mindben van azért zaj.
a szellőzők nem csak a szellőzést szolgálják,hanem nagysebességnél az áramló levegő próbálja stabilan tartani a fejed
az a baj hogy fel kell próbálni és menni vele,akkor derül ki minden.az enyém például a bátyámnak nem jött be 10s-en.nekem jó volt lehet azért mert picit magasabb vagyok
ami jó volt még az a römer,csak eledtam mert nagy volt de az uj modeljét ki próbálnám tetszik kinézetre is.
amit tapasztaltam az az hogy 250 felett nem mindegy hogy mi van a fejeden
A buko az kuka, egyertelmu. Nezegettem teszteket zajszint alapjan, de keves hasznalhato info van. Schubertet nem akarok, nem tetszik a szine...
Neztem Shoei XR1100 meg talan erdekelne. De azt sem a csendessege miatt dicserik.
Ez alapjan a Nolan N84 lenne jo, de itt meg csak a zajszintet neztek, azt nem hogy egy olcso buko mennyire jo mas szempontbol. Meg 5 eves a teszt...

AGV az csendes?

De ez nem oldja meg a turbulenciat amit a turaplexi kelt... megy vissza asszem a gyari, fokepp hogy azt irjatok nem veszes a szelvedelem vele. Nem a kilences lenne az elso motor a vilagtortenelemben ahol a nem gyari turaplexi csak ront a helyzeten es nem javit...
AGV a leg jobb
az a bukó ami a fejeden van nagy tempónál xart sem ér
de ha meg álsz rögtön rá tudsz gyujtani
plexi is megoldás lehet.de szerintem 1 jó bukó kell
nekem agv ti-tec van. nincsenek ijen problémáim
ragd lentebb az ülést mint Fazi vagy nőjél még
Nekem gyári plexim van és semmi bajom vele, persze nagyobb tempónál kicsit lejjebb kell húzódni, úgy már bármilyen sebességig tökéletes. Hosszabb túrákon 4-500 km is voltam vele kb.120-as átlagtempóval, utassal, csomagokkal, de nem a fejem zúgott estére, hanem egyéb testrészem zsibbadt el kicsit Mondjuk egy jó bukó is sokat számít.
Na kezitsokolom mindenkinek.

Ismet kerdezoskodni jottem a nagy oregekhez. :)
Van a motoromon egy bubis turaplexi, de nagyon nem bejovos a dolog.
Az hagyjan hogy lila (fotoimnal lathatjatok), de pont a fejemre dobja a menetszlet. Ha normal testtartasban ulok a motoron, konkretan 60 mph (kb 100 kmh) felett nagyobb a szelzaj mint a motorhang... pedig sportkipufogo van fent, 4000 fordulat felett fuldugo nelkul letepi a fejem.
Van fuldugom, hasznalom is, nem kibirhatatlan, de nemreg figyelmes lettem arra hogyha menet kozben kihuzom magam kicsit jobban, akkor a sisakot pont kiemele ebbol a zonabol es ha nem is teljes csend, de finom halk szelfutyules van az idegesito dobolo orvenyles helyett. 187 cm magas vagyok amugy.

Masnal is ilyen ez a dolog?

Tudtok esetleg valami hasznalhatobb turaplexit ajanlani? Mert jelen pillanatban nagyon erosen azon gondolkodom hogy visszakapja a normal plexit.

Esetleg valakinek otlete valami jo csendes sisakra? (bar attol orvenyles meg lesz)

Udv:
Miklos
Sziasztok! Akinek van kedve, szeretettel várjuk 13-án Zámolyon. 13:00-tól ebéd, 14:30 Végh Tomi streetfighter show és utána egy rövid felvonulás. Az étel ingyenes, az ital sajnos nem.