Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves pipifax!Senkit nem nézek hülyének,semmi hibát nem találtam rajta,de mivel külföldről érkezett és nem volt rajta rendszám igy nem probáltam ki.Tudom itt mindenki profin megy a gépével miért olyan hihetetlen,hogy érzem azt és belátom ha nekem sok ez a motor?Ahh mindegy.Szép napot mindenkinek!
1jó reggelt.
mindenki aszik?minek?
valakinek dógozni is kell bameg
Ja joccakát, színes madár
Szekikém Hogy a hüvelykújjamat nyomkodjam a valagadba Té oszt mé nem gyötté, me nagyon mondogattad. Lemaradtál az év bulijáról, ez kurva jó volt (persze nekem köszönhetően )
ez majdnem lemaradt zx-10
Csá Jó elszaladt az idő, majd holnap megnézem
Te ménem jötté fazibuliba
na hali mindenkinek
egy kis kóstoló mi merre jártunk nejem kipróbálta a susukitTiszadorogna 2011
Egy két kép lemaradt...
Bird ez a legszebb szín Csak át ne formázd mint én az enyémét épp egy évvel ezelőtt
Mondjuk nagy meglepetésekre ne számolj egy 12-es után
Max annyit, hogy ez egy borzalmas nyers kifinomulatlan motor de ettől férfias mint én...
Hát gyerekek jó volt ez a buli De ezt a Legyuszt én nem értem Minden áron fel akarta magára hívni a figyelmet, a középpontba akart kerülni, azért csinált egy ilyen belépőt
Én láttam az egészet Az a szerencsétlen őz már majdnem megmenekült, de lengyusz addig kacsázott míg végül csak sikerült neki telibevágni ( csóri őz, mit össze üldöszte lengyusz, hogy végre elüthesse... Néhány óráig valóban Ő került a középpontba, hogy milyen áldozatokra nem hajlandók egyesek egy kis figyelemfelkeltésért...

Nos én voltam pedig ott a legértékesebb ember( és a sokoldalú tojotám ) Faszán megfőztem, majd legyusz romját beszállítottam, a faziékhoz, majd utánna az őzet is , aztán fazi motorját hazahosztam a buliról, mer defektet kapott, majd a az egész csapatot a koncertre oda-vissza
Na mondjuk a söfőr iváncsagoszt kiri volt Ezúton köszönjük a közreműködést...
Egyszer már ezt a csajét elhozhatnád, én még tudnék neki újjat mutatni
Na végre mixikém Most már ki fogjuk tudni mondani a neved, nem akad össsze a nyelvünk
nÉZD JOCÓ Mivel nem ismerlek ezért nem szeretném ha félreértenél, mert nem sértegetni akarlak
De te vagy hülye vagy, vagy minket nézel annak.
Nos megvenni egy motort annélkül, hogy ki sem próbálod ilyet csak az idióták tesznek Meg az a duma, hogy ez neked sok akkor mi a f@sznak vetted meg. Mikor előszőr ráültem az enyémre több év kihagyás után én is azt mondtam, hogy azt a qrva. De 20 perc után nyeleztem az összes sebességet
Én nem akarok találgatni, de szerintem megvetted, szépen hazavitted az kiderült valami stikli, vagy csak spontán lehet egy rakás sz@r az egész és próbálsz tőlle hülyébnél, hülyébb dumákkal megszabadulni
Nem fontos reagálnod...
Fazikám ő JEDI
Na most értem haza fazikám eddig dolgoztam Tőlletek rögtön odamentem
Szóval kösz a bulit qrva jó volt sokat röhögtünk, meg ittunk
Főleg ittunk. Azt, hogy 3 szor elájultam arra nem emléxem
Voltak üres percek az tuti
A babot szívesen megfőztem, nem akartam, hogy belekontárkodj se rá fütty...
Dézit üdvözlöm meg azt a furcsa színű macskátokat
azt eladtam mert alamónium és kelett a benya a béjemwébe
Bogyo a balkan!
de hol a kanna a kezéböl?
te meg vagy a fekete szemek?
Bodi Guszti!
ki az a hejes izmos csávó Fai mögötted?