Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te tudod de ha nem állsz úgy anyagilag hogy bármikor cserélgethess motort akkor hidd el meg fogod bánni. Suzukit meg lassan már a Lidl be is tudsz venni az tucat árú.
Nem üzletre vettem,megnéztem 5 gixert és mind rom volt pedig 2007-2009 évjáratúak voltak.Ekkor megláttam ezt fele annyi pénzért és bele is szerettem rögtön,de sajnos nem probaltam ki mielött megvettem.Nagyon finom gép és tudom hogy fejben dől el minden de nekem elég egy kissebb motor.Azért köszönöm a jó tanácsokat biztos igazad van.
Na végre hogy Pipi megtalálta élete sex partnerét
Ja.
Na a lényeg a haver 167 cm csinált rá másik kutyacsontot és az elejét is leengedte azóta semmi gond. Próbáld inkább ki mert hidd el egyik japán márka se jó ennyire ,ezt tudod túrázásra használni, és van teljesítménye is , hidd el egy ua ilyen kategóriájú suzi vagy honda vagy yamaha se annyira összetett mint a kilences és ami a lényeg normálisan használva kiszalad a világból. De ha meg üzletre vetted akkor te tudod. D e olyat ne írj hogy neked sok akkor inkább lassan járkálj vele, én még a mai napig is magázom az enyém.
Gondolom be kell rakni a helyére nem ?
A motort mért tologatod?
Őszintén?Semmit.Nem próbáltam ki mert nem volt rajta rendszám ugye.Én 174cm vagyok egy kicsit alacsony a géphez és tologatni sem a legjobb.
Lengyusz nem szereti a bambit, .Nem találtunk.
És ez a vége a többit képzeljétek hozzá.
ezzel meg mi történt mármint a feketével?
Őszintén mit találtál rajta ami nem jó mert épeszű ember nem ad el olyan gépet amit most vett, az hogy meg sok az hülyeség mert nem a kezeddel kell gondolkozni hanem a fejeddel és ha nem rángatod akkor hálás gép lesz.
Kékvér találtatok szállást?
Ja amikor így kezdődik 1buli.
Köszönjük a meg hívást faziéknak minden fasza volt.
Sziasztok!Esetleg ha valakit érdekelne most vettem de ugy érzem nekem ez nagyon sok még sajna.:-( Nagyon szép,nagyon jo,de örüljön neki az aki ki is tudja használni.Szóval ha esetleg tudtok valakit akit érdekelne szóljatok.699000-ért vihető.
helló
Üdv 9esek!Túléltétek a hétvégét?
Gratula!
Hali basi.
Megvan még a thunder idomod?Ahhoz volt hátsó idom is?Egy barátomat érdekelné.
Tudod meglátni és megszeretni. Kinéztem a neten és már indultam is érte
na ki et az uj kavaró már itten
gratula,,,,,,,,de hogy -hogy nem a Sam vasát vetted meg?
Pipi hogy fog irigykedni mert van benne bordó is
Korán kelnek a pékek, hogy több idejük legyen pénzt keresni
tudnak élni a pékek de gratula már majdnem teljes a gyüjtemény