Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zozóét is lefestettem ha gondolod így a tiedet is rendbevágom, már csak annyi kell, hogy rakj fel arról a fosról egy egészalakos fotót...
meek én is csiszkálni
na meló, ti meg kavargassátok a húslevest.
csiszkát én csinálom.......gitt az nem sok kell......de a festés sem 1szerü,mert kamra kell,elszivó,meg sok világitás meg a rétegek száma sem min1 nem akarok ugy járni mint Béla 160ezerért csinálták neki(gyöngyházfekete szint vett)és olyan matt fekete lett 1 kis disznóbör érnyalattal
na tessék a pipi már le is festette, nyissad az ablakot bogyesz
Azok vagyunk
Seduhoz ne vidd
Lefuja szarul azt meg te leszel a kocsog!
látom kitalálta az árát is. az jó ha meg úszta,
Én mondjuk nem értek hozzá mert nem csináltam, de ha már ki van gittelve, le van vízbe csiszolva, akkor már csak maszkolni meg permetezni kell Szerintem az már nem akkora kunszt.
A szarmunka a csiszolás
Ha gondolod én lefújom neked olyan flakonos neolux spray-vel
Mondjuk a matt fehér jól menne a bőröd színéhez...
Hozzad csak idefele!
Had lassa a lanyod ,milyen uriember haverjaid vannak!
végigjártam a festőket és 300ezres ajánlatokat montak meg 10ezer elemenként,meg hasonlók...........el vannak varázsolva 1srác monott 30ezret de láttam a munkáit,ugy én is festek be valomm őszintén,amihez nem értek,nemértek,és nem merem,mert nem tudom az arányokat meg mi a lófaszokat kell még bele önteki,keverni.kutyulni Tomira gondoltam hogy ő már látott ilyet.......de mondom sógor ingyé lefuja........volt 1 ford eskordja ami a Csengeri szépság versenyen második lett.........akko csak nem fest olyan szarul
Majd ha itthon....öööööö.....otthon lesz eeeviszem motorolni valamerre
,
Okos embar mas karabol tanul!
Hozdd a festeket!
Tedi hengerrel kulombul lefestem min,a sedu!
az a gumi amit régen mutattál?mert olyan nekem is van
bevallom őszintén hogy gondoltam rád festés ügyben,de messze vagy.......és a sógorom vasárnap jön,haza aki ingyen lefuja csak csiszoljam fel.....1 másik cimbi meg ki javitja ahol kell..........meg van hozzá minden,igy meg oldva
Szeki megúszta a fékkar, csak a konzol törött el, azt meghegesztették.
Jöttél volna inkább át hozzánk a gumikért
hivtam telőn hogy le fujná e a lölöst........mondom nem kell nekem kiállitási festés,csak 1 szinü legyen és ha lehet 1 kis fénye se árttana................amugy jól fest és megvan hozzá mindene,ventillátoros mühej,nagy kompresszor,stb.......csak lusta dógozni mert cigány na a lányeg hogy felhivtam,hogy,meg csinálja e?monta vigyem át az autot had nézzem meg,este 9-kor asszonyal át csattogunk,,hót halálos részeg,és közli hogy ezt ő nem festi le mert hogy őt ne baszogassák,ha elbassza
Jobban mutat a dunaparton!
Csinalttam en szebbet magunknak
Szerintem mire megyünk hozzátok bent fog figyelni mind a 6 az udvarodon
mit csiált már megint alkesz sanyi
csodalkozom en is ,hogy meg egyben van!
Igaz meg csak 2 eve vannak meg ezek a pagodak de mar ez a 2 ev is csucs!
Van 6db.
M eg mindegyik epp!
na majd csinálok fotót hogy a környéken mijen rendesek és hogy mennyi fa flr 1 biciglire
az 1 fasz megint jól meg szopatott meséltem Szekinek
Nálunk nem kellene várni a fűtési szezonig!
Ezen sütnék meg a szalonnát! Olyan gyökerek hogy lusták fát gyűjteni a tűzhöz!