Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 attszalassal meguszod a vonatozast!
Ne legy mar lusta bacod!
azért kérdem mert a Kunkli barátom( a bunyós ) el vitt volna hozzád valamit.........amit ha erre jártál el hiz6ttál nem nagy dolog,2db angel lámba a lölösbe
Szeki!
Nem hozod el ezt kaszast motorral?
Megertem ha nem
Nem egy 60-kilos bombazo!
No ilyen faszas placcok vannak itt a dunan!

Van vonat is a vilagon!
Jimy kepes volt erted lemenni vonattal?
az nem most lesz!
hétfőn pest MOL, utána meló minden nap+ janikawa B kawája előbb szét sztán össze +nem soká fazi bulija+az opelt is szét kell bombázni+ nyár van és MÉG NEM VOLTAM AZ UGORNYAI CSÚZDA PARKBAN .
monnyam még. ott egy C modell amit talpra kellene állítani, és jimmy-nek az ígértem felmotorozunk a csajommal hozzájuk a hétvégén amiből az lett hogy elmentem canáryhoz és hozzád.
sajnos nem tudok menni Fazi a béjemwét még csiszolom hogy le legyen festve.......és őszintén most ki költekeztem magam(betonozás,lápcső csempézés ,kapu stb)és az ügyvéd is kihuzta az utólsó lóvém............na meg az állam 154ezerrel és tudod 32ezret keresek 1 hónapban amit most lefognak a gyorshajtásért ugy hogy sajnos nem tudok menni
a Szeki bácsi kocsija sem jó hogy el vinne mert nincs rajta müszaki........Pipit jól dugjátok meg hejettem is de azért remálem te eljösz szeptemberben
Mivel josz hozam Bogyesz?
nem te Szekibá...........mikor jössz megint erre?
látom nem hagyhattad ki az alkalmat.
2.-dikk
Jo reggelt trogerek!
A lányodat hozzd el faziékhoz
Majd én bevezetem a gyönyörök kertjébe
mert hát mire valóak a barátok [O02
Ja helló.
úgy csinálom.
akko használd 3000-felett
A fogyasztás úgy ahogy jó,de melegen 3000alat még sokszor gondolkodik.
lehet
de az is biztos hogy valami nem fasza a karbiba
ahogy szekivel beszéltünk kb egy a baja a tiedének is ! vagy már meg oldódott ?
Na miből lesz a bukósisak?
Egésségedre.
Lehet hogy sok lett a festék a motoron?