Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha olyan egyszerű lenne,de azt sem tudnám hol kezdjek neki, egy kis tető munka az jobban menne
óóóóóóóóó nem bonyolult kalapács csavarhizó meg 1 pár villáskulcs és már szerelő is vagy ja az FBS-t elne feledjem anélkül nem lehet dógozni
én inkább a szerelést meghagynám szeki mesternek mert én nem értek hozzá
csapágy alá hézagolónak annó a seregbe az UAZon is be vált
mire hová kell az?
de viszont a zsir papirt azt komolyan irtam vagy indigó
mindjárt gondoltam
na jól van na csak poénkodok
oké majd kipróbálom
tömd be 1 kis rágóval a lukat a csapágy alá meg tegyél zsirpapirt
jó neki én is mennék már mindegy köszi majd előkerül
tegnap itt volt mikor hivtad monta hogy mára beválalja neked nem nagy meló
lehet motorozik és nem halja
tegnap azt mondta hogy ma megy melózni én úgy emlékeztem hogy hozzád de mindegy hívtam volna már egy párszor de még nem vette fel azért keresném hogy mikor vihetem a gépet mert az az út kb 3óra
tegnap volt itt én meg ugy tudom a te vasad várja vagy megy?........hivjad felveszi az vagy lehet elszaladt csapágyért neked
hozzám nem jött én meg azt hittem hogy hozzád megy valamit melózni mert úgy volt hogy vinném a motort hozzá
reggel még meg vót hozzád indult nem
csá szeki mesterről tud valaki valamit?
rakok.....csak most pihizek
nem birja a cigány a szántást
Ez a majrécsík koptatás a hegyekben már nem az igazi , a múlt héten is páran ott maradtak , tegnap meg a buzi kamionos a záróvonalon átjött a kanyarban arra nem volt időm hogy összefossam magam csak egy gyors flik flakk utána para a parkolóban.
hááát ha a német olajcég alkalmazna egy jol képzett ,olaj-gáztermelésben jártas SZAKEMBERT akkor bármikor........
Ez nem Magyarország
az utak is......itt bent az erdöben......lehetne koptatni a majrécsíkot
inkább peca lesz délután, Himi ki is költözöl a lányodhoz ?
mennyetek motorozni......itt max 20 fok van
eljöttünk a 38 fokból........Passaunál már 13 fok volt........
Te műanyag pöcsű mit hencegsz?
No sedunak is ilyen a fenyzes technikaja