Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv pockok
Na meg van a ruci, így már muszáj télen festeni a drágaságot
a Sam tesómé is eladó
ne sajnáld........jó volt de öreg de ki szolgált rendesen ha erre gyüsz térjél be legalább csiszkolunk
Basszus nem semmi! Tényleg csak azért vitték el mert VFR!
Nekem még nincs kész a B! Mindíg közbejön valami! Nincs hozzá esetleg használható hátsó fékbetéted? Újat már nem akarok bele venni! Az enyém kuka!
egy csákó 500 000 ig keres 900 as motor itt helyben ,ajánlanám a tied de messze vagy, és stabil motor kellene neki, hajtani szeretné az ár a plafon annál többet nem ad érte, néztek már fzr 1000-et de nem jött be neki, az a gáz hogy messze vagy.
elvitték basi, 300 pénzért, volt az oldalán egy cunami utáni eldőlési repedés és a hátsó idom mint vfr betegség szintén festésre várt. elől hátul újszerű gumik és egynapos friss műszaki. most hogy újra ráültem a zx9 re bizony érzem a különbséget. motorerőben, de legfőképpen futóműben. tiszaföldvár oda, város és országút 100-160 végig 5.8l fogyasztás. a fékek a vfr-en is jók voltak de a futómű az egy más világ. még megpróbálom meghírdetni sztán elő az E kawa és végig agusztusig góóó. dzsííí.
Mennyibe viszik ha nem titok?
és az utolsó kilométer óra állás.
Szép , jó estét a brigádnak!
az utolsó mosás
szeva szeki nincs már zsilett vfr, nehezen de megváltam tőle. mint honda eladható ,inkább a neve adta el. kawasakit nem keresnek. ha a hétvégén nincs cunami akkor lehet arra megyek, meg ugornyára egy kis csúszásra.
ha meg nem fogadom el ezt a kemény 32ezer forintos melót,akkor kitörölnek a szaknévsorból......és ahogy Szeki mondja,nem jár segily
szevasz tesókám én sem találok munkát 5db szakmával..........még segédmunkásként sem a városban volt 1-2 gyár ahol fél éveket el lehetett lenni 2-3 müszakban de azt is ki költöztették románba mert ott occobb a munkaerő.....nem kell a magyar alma,meggy,szilva,buza,tengeri stb.....hozzuk azt is külföldről,a paraszt meg dögöljön meg én is azért adtam el a földeket és a gyümölcsöst mert nem volt értelme....14hektár meg bérbe van adva hugyé-szaré......osztán csodálkoznak a megélhetési bünözésen mikor az ember majdhogynem csak éhen döglik
Hm.... Pipi meglehetősen furcsán nézed a dolgokat Mikor két diplomás ember évekig, mondom évekig, nem talál munkát és mostt a munkaügyis az mondi neki, hogy vagy füvet nyir, vagy nuku lovetta 58-éves emberekrő beszélek, akik ha aktivak lennének talán még az állam kasszába is jócskán csepegtetnének és nem kéne neked őket finanszirozni ja és nekem se kerül kevesebbe úgy vagyok vele, hogy inkábba ők mintt Orsós Viktor és csapata hisz hidd el hogy ők is lopnak, csak te nem tudod. Mert amit nem tudsz az nem bántt amit tudsz az bánt Ez az igazság Pippó
Van valtom is elado!
ez már szerintem nem az olaj miatt van
Üdv. nekem castrol power1 van benne,többet én sem rakok bele full szinti olajat.kb2000km után nekem sem az igazi!
Sziasztok motoros társak ,segítséget kérnék tőletek.Kawa zx9r hiba vissza váltáskor taposni kell a váltókart,milyen olajat rakjak bele ?Most Repsol racing van benne,és 3000 km mentem vele és utána kezdte a bajt,a kuplungja az kiold azzal nincs baj.Szlovákbol haza fele érte el a baj,olyan mintha az olaj felmelegedés után nem adná a kenést,elöre is köszi.
üdv a 9-es hadosztálynak!Remélem mindenki épségben!
Jo lenne ha delelott ide erne mindenki!
1-kor lesz a motoros felvonulas!
Utana lebecolunk ott amig van kedvunk azt visszajovunk es fozunk!
Eszunk iszunk este meg vissza a koncertre
Remelem ti is jottok Jimy!?
Az busa porkolt volt te tuzrevalo!
Sofort meg szerzek azzal nem lesz gond!
Jo reggelt trogerek!
1.
Jó reggelt!
hát én is bizok a jogsival melóba de tuti ugy lesz ha meg lessz nem lesz 1 deka ajánlatom se akkor marad Moszkva oszt majd lesz valahogy vagy megyek vissza versenyzőnek